zit-cubical

هیچ مطلبی را از دست ندهید!

شما هم به جمع 20000+ نفر مشترکین ویژه خوشفکری بپیوندید:

همکاران خوشفکری

 • سهیل عباسی

  سهیل عباسی، مدیر خوشفکری

 • مهدی فیروزی

  مهدی فیروزی، نویسنده و مترجم
  لینکدین

 • تبسم استادآقا

  تبسم استادآقا، نویسنده و گوینده
  لینکدین

 • چیا چاره خواه

  چیا چاره خواه، نویسنده

 • هما پورمحمدی

  هما پورمحمدی، نویسنده

 • هلاله خدامی

  هلاله خدامی، گرافیست
  لینکدین

 • حجت عباباف، نویسنده
  لینکدین

 • کاترین

  کاتـریـن، مترجم و گوینده
  لینکدین

هفت روش بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک + اجرای صوتی

 

در این نوشته کوتاه، هفت نکته بازاریابی کم خرج ولی بسیار موثر برای کمک به کسب و کارهای کوچک جهت یافتن مشتریان و افزایش فروش محصولات و خدمات به آنان گردآوری شده است.

1. مانند شرکت های بزرگ تبلیغات نکنید:

هدف شرکت ها و سازمانهای بزرگ از انجام تبلیغات، اشاعه نام تجاری، و ایجاد شناخت، برای آینده است. اما کسب و کارهای کوچک، توان مالی انجام تبلیغات وسیع را ندارند.

در عوض، تبلیغاتتان را طوری طراحی کنید که فروش در زمان حال اثر بگذارد. یک روش برای اینکار، آنست که همواره در تبلیغات خود، پیشنهادهای تجاری به نفع مشتریانتان ارائه کنید. این یک راه مناسب برای جلب نظر مشتریان بالقوه است.

2. نسخه ارزانتری ارائه کنید:

برخی از افرادی که می توانند مشتری شما شوند، ممکن است نخواهند به اندازه ای که شما برای ارائه خدمات و یا فروش محصولاتتان در نظر دارید، مبلغی به شما پرداخت کنند. افرادی هم هستند که بیشتر از اینکه کیفیت برتر برایشان مهم باشد، قیمت کمتر، برایشان اهمیت دارد. برای اینکه این تعداد از مشتریان را از دست ندهید، می توانید نسخه ای کوچکتر و محدودتر از خدمات و یا محصولاتتان را با قیمت کمتری ارائه نمایید.

3. نسخه ای برتر ارائه کنید:

قانون بالا برای همه مشتریان صدق نمی کند. همه ی مشتریان دنبال قیمت های کمتر نیستند. بسیاری حاضرند قیمت بیشتری بپردازند تا محصول و یا خدمت برتری نسبت به دیگران از شما خریداری کنند. شما با ارائه نسخه ای برتر از خدمات و یا محصولات خود می توانید توجه این مشتریان را به خود جلب نمایید و در نتیجه، میزان متوسط درآمد خود را افزایش دهید. یک روش دیگر هم این است که تعدادی از محصولات و خدمات متفاوت خود را به هم ترکیب نمایید و به عنوان یک محصول ویژه با قیمت بالاتری ارائه نمایید.

 4. به دنبال راه های غیرمتعارف در بازاریابی و تبلیغات باشید:

در جستجوی روش هایی برای تبلیغات و بازاریابی باشید که رقبای شما ممکن است از قلم انداخته باشند و یا دست کم گرفته باشند. با کمی خوشفکری، همواره نکات و راه هایی ممکن است بیابید که بدور از ایجاد رقابت، درآمدتان را افزایش دهید. برای مثال تبلیغات تان را بر روی کارتهای تبریک و کارت پستال چاپ کنید و در موقعیت های مختلف؛ برای مشتریان هدف خود، ارسال نمایید. همین ایده ساده می تواند توجه و ترافیک زیادی را به سمت وب سایت شما که در آن محصولات و خدماتتان معرفی شده اند، ایجاد نماید.

5. تبلیغاتتان را محدود کنید:

سایز تبلیغاتتان را کوچک کنید طوری که بتوانید تبلیغات بیشتری انجام دهید. تجربه نشان داده است که برخی از تبلیغات کوچک، بازده بیشتری به نسبت تبلیغات بزرگتر، داشته اند.

6. با کسب و کارهای همکار، تبلیغات اشتراکی کنید:

با کسب و کارهای کوچک دیگرکه رقیبتان نیستند همکاری نمایید و پیشنهاد دهید که تبلیغات برای محصولات و خدماتتان، را با هم انجام دهید و هزینه ها را تقسیم نمایید. یا اینکه شما محصولات آنان را در کنار محصولات خود معرفی نمایید و آنان نیز این کار را برای محصولات و خدمات شما انجام دهند. تجربه نشان داده است که این روش، با هزینه ای کم، فروش زیادی را برای شرکت ها و کسب و کارهای همکار ایجاد کرده است.

7. از مشتریانتان استفاده نمایید:

از انجاییکه مشتریانتان در صورتیکه از محصول یا خدمات شما راضی باشند، به شما و کیفیت کار شما اعتماد دارند، بهتر است برای جلب مشتریان بیشتری، به آنها تکیه کنید تا غریبه ها. برای ترغیب مشتریان فعلی تان به افرادی که به صورت خواسته یا ناخواسته برای شما تبلیغات کنند، می توانید امکانات و روش های کاری ویژه ای برای آنان ایجاد نمایید. مانند تخفیف های ویژه ادامه کار با آنان. روش دیگر می تواند این باشد که محصولات و یا خدمات جدیدتان را پیش از اینکه اعلان عمومی نمایید، به آنان معرفی نمایید.

 

هر کدام از نکات ارائه شده در بالا می تواند یک روش ساده و ارزان برای هر کسب و کار کوچک برای جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد در زمان کوتاهی باشد.

شما چه فکرمی کنید؟ اگر شما هم نظری دارید، در زیر، در بخش نظرات، با ما به اشتراک بگذارید.

 

70,450 بازدید
سهیل

گردآوری و تالیف: سهیل عباسی
سلام، سهیل هستم. بنیانگذار خوشفکری، مدیرعامل شتابدهنده کارآفرینی و ارزش‌آفرینی TAC، مروج کارآفرینی به روش Lean Startup و JTBD، که درباره ایده‌های نو، راه‌اندازی و رونق کسب‌وکارها تحقیق و کار می کنم و به اشتراک می‌گذارم.


از این نوشته خوشتان آمد؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

ارسال به فیس بوک به اشتراک گذاری در تویتر


 1. […] موفقیت در هر کسب ‌و‌ کاری صرفا داشتن دانش فنی نیست. ۷ نکته بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک خدمات ما مطالب جدید » کلید موفقیت در بازاریابی […]

 2. shaya says:

  eyval agha che sedaii !!!

 3. نیلوفر says:

  salam agha hadi khili khub ejra mikonid, tabrik migam

 4. ضمن خوشامدگویی خدمت شما همکار گرامی.
  سپاس از اجرای خوبتان.
  با آرزوی موفقیت .

 5. گلاله غفوری says:

  مطلب جالبی بود

  با اجازتون یه نکته رو بعنوان پیشنهاد اضافه میکنم و اون اینکه ، ” روش‌هاي بازاريابي خودتون رو مرتب عوض کنيد و در استفاده از اين روش‌ها خلاق باشيد. در نظر داشته باشید يه روش بازاريابي معمولا براي هميشه موفق نيست . “

 6. حسين says:

  با سلام ضمن عرض تشكر در صورت امكان صداي موسيقي را در زمينه قرار دهيد نه صداي گوينده

 7. سعدی خزاعلی says:

  مطالب عنوان شده بسیار جالب وکارساز است وپیشنهاد میکنم
  اگر درامر تبلیغات ریز بین باشیم موفق تریم.باتشکر

 8. بابک says:

  با سلام
  این ها که می فرمایید روش نیست اینا راهکارهایی . راهکار ها نیاز به اصول خاصی ندارند و اگه به کار گرفته بشن نتیجه بهتر میشه . اما روش ها در عوض دارای اصول خاصی هستند که با بکارگیری اونها به نتیجه خاصی می توان دست یافت یا اصلا بسته به روش نتیجه نگرفت. برخی روش ها قدیمی هستند و برخی دیگر مدرن . با بکار گیری راهکارهای ارائه شده میشود روش ها رو بهبود بخشید . بنده به عنوان یک خواننده این مطلب با تیتر مطلب شما مخالفم .چرا که برخی از خوانندگان رو دچار سردرگمی و اشتباه می کنه .

 9. بابک says:

  با سلام
  این ها که می فرمایید روش نیست اینا راهکارهایی هستند برای بازریابی . راهکار ها نیاز به اصول خاصی ندارند و اگه به کار گرفته بشن نتیجه بهتر میشه . اما روش ها در عوض دارای اصول خاصی هستند که با بکارگیری اونها به نتیجه خاصی می توان دست یافت یا اصلا بسته به روش نتیجه نگرفت. برخی روش ها قدیمی هستند و برخی دیگر مدرن . با بکار گیری راهکارهای ارائه شده میشود روش ها رو بهبود بخشید . بنده به عنوان یک خواننده این مطلب با تیتر مطلب شما مخالفم .چرا که برخی از خوانندگان رو دچار سردرگمی و اشتباه می کنه .

 10. امیر حسین says:

  کلا سایت جالبی راه انداختید . مطالب مفیدی داره و چیزای زیادی برای خوندن و لذت بردن

 11. شیدا علی پور says:

  من نمایندگی بیمه پارسیان دارم و تمام همتم اینه که بتونم در این راه پیشرفت کنم اگر این کار را انتخاب کردم چون در عین اینکه خودم موقعیت خوبی را در جامعه کسب خواهم کرد می توانم به دیگران هم کمک و حمایت خود را اشاعه دهم و به قولی دعای خیر همراهم باشد ولی هنوز نتوانستم به جایگاهی که می خواهم برسم اگر می توانید ببا من همفکری کنید و راه حل پیشنهاد بدهید با خوشحالی استقبال می کنم.

 12. علیزاده says:

  من شرکت طراحی داخلی و معماری دارم. به نظر شما چطوری میتونم براش تبلیغات کنم. چون شرکت ما فروش محصول نیست . وقتی با مشتری تماس میگیریم خیلی سخته متقاعدش کنیم که براش طراحی کنیم. یا در اکثر موارد از ما طرح رایگان میخوان تا با توجه به اون طرح تصمیم بگیرن. اما عملا همچین کاری برای ما امکان نداره. چیکار کنیم. لطفا یه راه حلی پیشنهاد بدین. ممنون.

 13. با تشکر از مطالب خوبتون

 14. خیلی عالی بود ممنون

 15. در مورد کسب و کار اینترنتی هم بنویسید

  ممنون

 16. shahoo says:

  سلام من یه شرکت تولیدی کیک دارم 12 نوع کیک تولید میکنیم و قیمتش نسبت به قیمت شرکتای دیگه خیلی پایین دنبال یه نفر واسه همکاری که کارش صادرات به عراق یا افغانستان میگردم لطفا تماس بگیرید
  پیمان میری

  • عادل says:

   سلام.آقای شاهو.من در منطقه مرزی شلمچه کار میکنم شاید بتونم به شما در فروش محصولاتتون کمک کنم.اینم شماره ام 09353314350

  • فیضی says:

   با سلام خدمت آقای میری
   شرکت ما در زمینه مشاوره مدیریت فعاله و درحال حاضر تیمی داریم که در حوزه بازاریابی و فروش خوب عمل میکنه ، برای صادرات ابتدا باید به نکات خاصی توجه کنیم ازجمله پتانسیل شرکت شما و استانداردهای کشور وارد کننده،تعیین بازارهدف و بررسیهای قبل از سرمایه گذاری ،رقبا شما در آن کشور یا کشورهای صادر کننده به آنجا،بحث های فایننس همچون جذب سرمایه و بازگشت سرمایه و…..
   خوشحال میشیم باارزش آفرینی همچون شما در مورد ایده صادرات درصورتی که محقق نشده حضورا جلسه داشته باشیم
   فیضی

 17. دستتون درد نکنه واقعا عالی بود

 18. عالی بود دستتون درد نکنه

 19. واقعا خسته نباشید

 20. خیلی خیلی دستتون درد نکنه

  ممنون

 21. بابت پست مفید شما ممنون

 22. خسته نباشید

  تشکر

 23. منم خواستم به نوبه خودم ازتون تشکر کنم

 24. ممنون از مطالب بسیار خوبتون

 25. ممنونم بابت زحماتی که می کشید

 26. خیلی خیلیییییی خوب بود متشکرم

 27. دلاورزنگنه says:

  باسلام. اخلاق خوب .فروشنده مودب وقشنگ. صداقت در کار.پشت کار.پیگیری. sms بهنگام تولد وایام وفات .ولادت. عیدها به مشتریان

 28. ممنون از مطالب بسیار خوبتون

 29. واقعا عالی بود ممنون

 30. Atefe says:

  سلام بسیار سپاسگزارم به نظر شما از کجا شروع کنم بهتره ؟ ابتدای کارفروشندگی رو میگم از اول اول اول

 31. خسته نباشید. منتظر مقاله های جدید هستم

 32. خدادادی says:

  تشکر جوون احسنت

 33. خیلی عالی بود

  واقعا خیلی استفاده کردم

 34. عالی بود ممنونم از مطالبتون

 35. بسیسار عالی بود.

 36. با سلام و خسته نباشید
  سپاسگزارم

 37. حسن says:

  سلام
  تازه با سایت شما آشنا شدم خیلی خوبه ادامه بدید

 38. مفید و خواندی بود خسته نباشید

 39. توران says:

  مقاله ها و مطالب در مورد بازاريابي رو بيشتر بزاريد

 40. به نظرم ، مطلب خیلی خوب و کاربردی بود.

  اما نکته ای که خیلی فکرم رو مشفول کرده اینه که ، چطور بفمم در باره خدمات ویژه ای که دارم ، از چه کلماتی باید استفاده کنم .

  یه کم از روی موصوع سئوی وب سایت (کلمات کلیدی) کپی برداری کردم و در آگهی های تبلیغاتی خود استفاده شد. اما اینکه میزان تاثیر گذاری رو بفهمم ، ابزار سنجش ندارم .
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

 41. خیلی عالی بود دستتون درد نکنه

 42. عالی بود ممنون

 43. مرسی از سایت خوبتون

 44. بسیار عالی بود امیدوارم موفق و سربلند باشید

 45. مرتضی says:

  سلام خانم خسته نباشید
  من کارشناسی نرم افزار دارم و الان یه کافی نت زدم ولی کافی نتم اصلا رونق نداره میشه کمک کنید تا بتونم یه رونقی به کافی نتم بدم شهر ما کوچیکه و کار دیگه ای نمی تونم راه بندازم سرمایه زیادی هم ندارم ولی از این وضعیت خسته شدم و بازهم به خاطر بیکار بودنم دارم ادامه میدم شما که اقتصاد خوندین بگین چکار کنم

 46. عالی بود مرسی از سایت خوبتون

 47. پاپیار-س says:

  گزیده گویی ای توام با ارایه راهکارهای دارای مکانیسم درکمتر موضوعاتی قابل پیاده شدن دیده میشود همانطوریکه در بازار یابی بایستی انتظارات بازار تحلیل شود تا به نتایج افزوده دست یابیم حرفهای کشدار وغیر بومی را در پروسه توسعه پایدار با فرایندی پیگیر از حمایت کنندگان دانشگاهی تا سرمایه داران ودولتمردان اجرایی توامان به یک همگرایی بایستی دست یازید فردی قرار بود برای تحلیل مسایل اقتصادی با دعوت مرکز پژوهشهای بازرگانی به ایران بیاید که ایشان بدلیل عدم فهم موضوع در ایران از این سفر خودداری کرد

 48. عالی بود.
  خیلی ممنون♥

 49. عالیه مطالبتون
  چندبار خوندم بازم خوشم اومدددددد
  ممنون

 50. عالی بود مرسی از سایت خوبتون
  ممنون

 51. خیلی خوب بود ممنون

 52. سلام
  سایت خیلی خوبی راه انداختید
  من اطلاعات زیادی از این طریق بدست آوردم .
  دستتون درد نکنه
  منتظر مطالب جدیدتون هستم

 53. عالی بود امیدوارم موفق و باشید

 54. بسیار عالی بود ممنون

 55. عالی بود ممنون
  دمتون گرم

 56. مرسی از تلاش بی وقفه شما برای ایجاد مطالب خوب و مفید در سایتتون
  منتظر مقالات جدید هستیم

 57. مرسی
  سایتتون خیلی خوب

 58. نازنین says:

  همه ی ما روشهای بازاریابی زیادی رو بلدیم اما نکته مهم اینه که نحوه ی پیاده سازی این روشها در هر سازمانی متفاوته و این کار رو یه کم پیچیده می کنه.

 59. عالی بود ، ممنون از سایت خوبتون
  لطفا در این زمینه بیشتر بنویسید

 60. واقعا مقاله مفیدی بود ، ممنون از سایت خوبتون
  لطفا در زمینه استارت آپ و عوامل موفقیت بیشتر بنویسید

 61. مرسی از سایت خوبتون دستتون درد نکنه

 62. مرسی از سایت خوبتون
  دستتون درد نکنه

 63. عالی بود ، با سپاس فراوان از زحمات شما

 64. خیلی ممنون از مطلبتون..موفق باشید

 65. مرسی از مطالب خوبتون موفق باشین

 66. ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون میزارید

 67. بابت اطلاعات مفیدتون تشکر میکنم در پناه حق موفق باشید

 68. نادر says:

  عالی بود و آموزنده ولی درصورت امکان روش های مختلف واسه بازار یابی رو توضیح بدین.ممنون وخسته نباشید

 69. بهترین راه تبلیغات اینترنتی است ممنون از سایت خوبتون

 70. مرسی از راهنماییتون عالی بود

 71. سلام واقعا عالی بود ممنونم از وب سایت خوبتون واقعا عالی بود!!

 72. تیشرت says:

  عالی بود ، ممنون بابت به اشتراک گذاری

 73. واقعا ممنون از سایت خوبتون

 74. عالی بود و آموزنده ولی درصورت امکان روش های مختلف واسه بازار یابی رو توضیح بدین.ممنون وخسته نباشید

 75. عالی بود. استفاده کردیم

 76. ممنونم عالی بود مرسی

 77. عالی بود با تشکر از سایت خوبتون

 78. سپاس فراوان بابت سایت خوبتون
  موفق باشید

 79. سایتتون خیلی خیلی عالیه

 80. واقعا ممنون از سایت خوبتون

 81. مرسی مطلب خوبی بود

 82. بهناز says:

  ممنون از مطالب خوبتون

 83. ممنون از آقای شجاعی و سایت عالیه خوش فکری.

 84. براتون ارزوی موفقیت می کنم خیلی سایت پرباریه

 85. عالی بود . ممنون از سایت خوبتون
  موفق باشید

 86. خیلی عالی بود واقعا استفاده کردم
  خسته نباشید

 87. درود بر شما
  برای اولین بار سایت شما را مشاهده کرده ام.
  با سپاس فراوان

 88. سلام و خسته نباشید از اینکه با سایت شما اشنا شدم خوشحالم

 89. سلام . مطلب واقعا جالبی بود.

 90. مرسی از مطلب بسیار خوب سایتتون

 91. مرسی بابت سایت خوبتون

 92. عالی بود مرسی از سایت خوبتون

 93. عالی بود . ممنون بابت به اشتراک گذاری این مطلب مفید در رابطه با روش های بازاریابی

 94. با سلام و سپاس بسیار عالی بود ممنون

 95. با سلام و سپاس بسیار عالی بود مرسی

 96. ممنون از مطالب بسیار خوبتون

 97. به نظرم عالی بود. و جا داره تشکر کنم ازتون. مرسی

 98. Abbas says:

  با سلام عرض ادب خدمت دوستان.میخاستم یه راهنمایی بنده رو کنید. من دنبال یه شغل آزاد هستم و تمام زمینه هاش رو تقریبا تمام کردم، فقط اینکه من هیچ تجربه ای در زمینه بازاریابی و جذب مشتری ترجیحا در حد استانی ندارم، و واقعا نمیدونم چطور باید این کار رو انجام بدم و اصلا چطور میشه که طرف رو راضی کرد که از من خرید کنه و چطور میتونیم در ادامه باهم کار کنیم.لطفا آگه امکان داره از صفر تا صد این قضیه رو راهنمایی کنید،
  ممنون از همه..

 99. ممنونم . عالی بود .

 100. مطالب مفیدی بود،ممنون از شما

 101. خیلی خوب بود ممنون

 102. بسیار مفید بود ممنون

 103. بسیار ممنون از شما بود بسیار خوب بود خوشفکری

 104. Siros says:

  بسیار عالی

 105. مثل همیشه مفید و کاربردی.ممنون از مدیریت سایت.

 106. ممنون بابات مطالب مفیدتون

 107. واقعا سایتن ارزنده ای دارید.

 108. سایت مفیدی دارید
  موفق و پیروز باشید.

 109. آرزو says:

  عالی بود ممنون

 110. سلام
  ممنون ازمتنی که به اشتراک گذاشتید. متشکرم که در این عرصه وقت می گذارید.
  موفق باشید.

 111. خیلی ممنون مطلب خوبی بود

 112. وحید says:

  سلام. نکته هایی که گفتید به نظر خوب و عملی میاد، اما می خواستم بدونم امکانش هست چند مثال عملی از نمونه های موفق در خارج یا داخل بزنید؟

 113. درود بر شما، مقاله خیلی مفیدی بود
  موفق باشید

 114. مرسی از سایت بسیار خوبتون

 115. نکات ارزنده ای راجع به کسب و کار های کوچک بیان فرمودید . دنبال چنین چیزی بودم . متشکر

 116. ممنونم بابت زحماتی که می کشید

 117. هستی says:

  سلام روزگارتون خوش.مطالبتون مفید بود ولی راهکار پیشنهاد نکرده بودین.من تو یه شرکت بازرگانی کار میکنم یعنی کارگو فقط اجناسی که مشتری خریداری کرده رو براش از چین میاریم اینجا منتها تو بازار کساد مشتری کم شده چند روش و ایده ناب میتونید بهم پیشنهاد بدین که بتونم تحولی حتی کوچیک ایجاد کنم؟واقعا دغدغه شده برام ممنون میشم کمکم کنید.منتظرم

 118. ممنونم بسیار سپاس عالی بود

 119. ممنون ازمطلب و سایت خوبتون

 120. کبریت دائمی says:

  خیلی ممنون مطلب خوبی بود

  با تشکر

 121. عالی بود
  ممنون از شما

 122. تکرا says:

  ممنون از سایت بسیار خوبتون

 123. با تشکر. مطلب جالبی بود.

 124. تشکر از سایت و مطالب خوبتون

 125. بسیار عالی بود ، ممنون بابت به اشتراک گذاری

 126. کفسابی says:

  خیلی عالی بود
  تشکر از سایت خوبتون

 127. فوق العاده بود.
  خیلی متشکرم.
  موفق باشید.

 128. مطالب خیلی مفیدی بود با تشکر

 129. علی says:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشی مطالب خوبی ارائه کردین .ممنون میشم اگه هر کدام از روش ها رو با ذکر مثال واضح توضیح دهید.با تشکر.

 130. سلام

  ممنون که اینقدر به فکر ما استارتاپ ها هستید

 131. SEO site says:

  بسیا مفید بود
  خسته نباشید

 132. وب سایت خیلی خوب و جالبی دارید ، مشتریان ما که عموما کارآفرین هستند ، را با سایت جالب خوشفکری ، آشنا خواهم کرد .
  مدیر روابط عمومی موسسه رهیار

 133. ممنونم از سایت خوبتون با تشکر

 134. هاست says:

  با سپاس و قدردانی فراوان مطلب مفید و ارزنده ای بود موفق و پیروز باشید

 135. ممنون از سایت خوبتوون.واقعا هرچی در مورد بازاریابی پست و مطلب نوشته بشه باز هم کمبود احساس میشه

 136. با سلام ممنون از وب سایت خوبتون واقعا مفید بود

 137. مطالب سایتتون خیلی عالیه.مثل سایت های دیگه تکراری نیست.امیدوارم همیشه همینطوری عالی باشه

 138. اتوبار says:

  بهتون خسته نباشید میگم این مطلبتون واقعا برام مفید بود تشکر از اینکه به اشتراک میزارید من همیشه وب سایتتون رو دنبال میکنم

 139. مرسی از مطلب مفیدتون عالی بود

 140. بسیار عالی بود، ممنون بابت انتشار و به اشتراک گذاری

 141. سلام مطالبی رو که روی سایت قرار میدید واقعا عالیه ممنون از شما و سایت خوب و کار آمدتان.
  متشکرم

 142. سلام واقعا مطالب تون بروز و مفید بود استفاده کردیم ممنون از شما

 143. سارا says:

  خیلی خوب بود ممنون

 144. واقعا مطلب جالب و مفیدی بود و استفاده کردم ، از سایت خوبتون متشکرم

 145. وب سایت خوبی دارید موفق باشید

 146. مطلب خوب و مفیدی بود در رابطه با بازاریابی
  ممنون

 147. وب سایت خیلی خوب دارین ممنون از مطالب خوبتون

 148. ممنون بابت زحماتی که می کشید سایت خوبی دارین

 149. بسیار عالی بود ممنون از زحماتتون خیلی خوب بود مرسی

 150. ممنون ، مقاله مفیدی برای کسب و کارهای کوچک بود

 151. مرسی از وب سایت فوق العادتون

 152. سایت خوب با مطالب بسیار جالب و مفید
  موفق باشید

 153. این مقالات را از کجا می توانیم بیشتر مطالعه کنیم

 154. خیلی عالی بود
  تشکر

 155. مطلب مفیدی بود.سپاس.

 156. رسایی says:

  عالی بود استفاده کردیم

 157. با تشکر از مطلب خوبتان

 158. ممنون از سایت خوبتون

 159. مررررررررررررررسی از سایت و مطالب خوبتون

 160. بسیار عالی بود، ممنون بابت انتشار و به اشتراک گذاری

 161. سلام
  مرسی بابت سایت خوبتون خیلی مطالب مفیدی دارید

 162. ممنون بابت این مطلب و سایت خوبتون
  از این مطالب کاربردی بیشتر بذارید

 163. خیلی خوب بود ممنون

 164. خیلی عالی بود با تشکر از خوب شما

 165. چطوری میشه از طریق اینترنت تبلیغات منطقه ای داشت؟

 166. رستمی says:

  سلام برادر خیلی عالی بود زمان کم نکات خوب و عالی با اجرای زیبا

 167. نت فیس says:

  عالی بود ممنون از سایت خوبتون

 168. بسیار مطلب خوبی بود ولی با این اوضاع اقتصادی آدم میترسه

 169. ممنون بابت سایت خوبتون

 170. سلام . ممنون بابت طراحی متن. ساده ، دقیق آموزنده و عالی بود

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید:Read more:
7_Self-destructive-behavior
هفت عبارت مخربی که ورد زبان ناموفق‌هاست!

Close