درباره خوشفکری

کار ما کمک به ایده پردازان، افراد خوشفکر، کارآفرینان، استارتاپ ها و کسب وکارهای کوچک است.

 

Our mission is to help Small Business companies and Startups in Iran by coaching, showcasing the best practices, and providing authentic original contents, education, resources and tools. Now we all know that sustained growth depends on innovation. We believe that inability to unite capital and ideas is the root cause of the poverty of nations in today’s world. So we are working on innovative projects to bridge the gap between ideas (entrepreneurs) and capital (investors) in these developing countries to help the growth of their economies.

 

خوشفکری سایتی است که گروهی از افراد با تجارب و توانمندی های مختلف را گرد هم آورده که همگی متمرکز بر ارائه مطالب در خور، ارائه ی روش ها و راه حل های تحلیلی، بومی شده و اصیل با رویکرد بازار ایران، معرفی رموز موفقیت، منابع و ابزارهای مفید برای کمک به کارآفرینان، و با هدف رونق کسب و کارهای کوچک و هدایت استارتاپ ها می باشند.

خوشفکری، تلاش می کند مطالب و محتوای آموزشی و پژوهشی اصیل و مفید را با توجه به نیاز مخاطبان، واقعیت های جامعه و فیدبک های خوانندگان و شنوندگان، ارائه نماید. بدون جبهه گیری، تلاش می کند صدای همه ی فعالین و نقش آفرینان اکوسیستم کارآفرینی نوآورانه کشور باشد.

افزون بر آن، با همکاری صاحبان و بنیانگذاران استارتاپ ها، در حال گردآوری اطلاعات استارتاپ های ایرانی هستیم که بیش از ۲۰۰ استارتاپ شناسایی و جهت معرفی به سرمایه گذاران و مخاطبان در سایت ثبت شده و در حال افزایش هستند.

همچنین، با توجه به راه اندازی بخش انگلیسی خوشفکری، مخاطبان زیادی را در منطقه خاورمیانه داریم جذب می کنیم و تلاش می کنیم زبان‌های دیگر را به سایت اضافه کنیم.

رسالت ما:

  1. استفاده از فناوری اطلاعات، شبکه های اجتماعی، موبایل و وب برای ایجاد توسعه پایدار
  2. تولید محتوای باکیفیت و تخصصی برای کارآفرینان
  3. کمک به شناسایی و اجرایی شدن ایده های مفید برای جامعه
  4. گسترش روش های درست مدیریت مشتری و مشتری مداری
  5. ایجاد اعتماد بنفس در تازه کارها (استارتاپ ها) بخصوص جوانان
  6. ترویج ارزش های فرهنگی، همنوع دوستی و جلب توجه به ظرایف و مهارت های مهم روابط اجتماعی در کسب و کار

تماس با ما

 info@khoshfekri.com

همکاری با ما

اگر شما هم تمایل دارید با خوشفکری همکاری کنید، فرم همکاری را تکمیل نمایید. اطلاعات بیشتر درباره روش همکاری: همکاری با خوشفکری