zit-cubical

هیچ مطلبی را از دست ندهید!

شما هم به جمع 20000+ نفر مشترکین ویژه خوشفکری بپیوندید:

همکاران خوشفکری

 • سهیل عباسی

  سهیل عباسی، مدیر خوشفکری

 • مهدی فیروزی

  مهدی فیروزی، نویسنده و مترجم
  لینکدین

 • تبسم استادآقا

  تبسم استادآقا، نویسنده و گوینده
  لینکدین

 • چیا چاره خواه

  چیا چاره خواه، نویسنده

 • هما پورمحمدی

  هما پورمحمدی، نویسنده

 • هلاله خدامی

  هلاله خدامی، گرافیست
  لینکدین

 • حجت عباباف، نویسنده
  لینکدین

 • کاترین

  کاتـریـن، مترجم و گوینده
  لینکدین

هفت روش بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک + اجرای صوتی

 

در این نوشته کوتاه، هفت نکته بازاریابی کم خرج ولی بسیار موثر برای کمک به کسب و کارهای کوچک جهت یافتن مشتریان و افزایش فروش محصولات و خدمات به آنان گردآوری شده است.

1. مانند شرکت های بزرگ تبلیغات نکنید:

هدف شرکت ها و سازمانهای بزرگ از انجام تبلیغات، اشاعه نام تجاری، و ایجاد شناخت، برای آینده است. اما کسب و کارهای کوچک، توان مالی انجام تبلیغات وسیع را ندارند.

در عوض، تبلیغاتتان را طوری طراحی کنید که فروش در زمان حال اثر بگذارد. یک روش برای اینکار، آنست که همواره در تبلیغات خود، پیشنهادهای تجاری به نفع مشتریانتان ارائه کنید. این یک راه مناسب برای جلب نظر مشتریان بالقوه است.

2. نسخه ارزانتری ارائه کنید:

برخی از افرادی که می توانند مشتری شما شوند، ممکن است نخواهند به اندازه ای که شما برای ارائه خدمات و یا فروش محصولاتتان در نظر دارید، مبلغی به شما پرداخت کنند. افرادی هم هستند که بیشتر از اینکه کیفیت برتر برایشان مهم باشد، قیمت کمتر، برایشان اهمیت دارد. برای اینکه این تعداد از مشتریان را از دست ندهید، می توانید نسخه ای کوچکتر و محدودتر از خدمات و یا محصولاتتان را با قیمت کمتری ارائه نمایید.

3. نسخه ای برتر ارائه کنید:

قانون بالا برای همه مشتریان صدق نمی کند. همه ی مشتریان دنبال قیمت های کمتر نیستند. بسیاری حاضرند قیمت بیشتری بپردازند تا محصول و یا خدمت برتری نسبت به دیگران از شما خریداری کنند. شما با ارائه نسخه ای برتر از خدمات و یا محصولات خود می توانید توجه این مشتریان را به خود جلب نمایید و در نتیجه، میزان متوسط درآمد خود را افزایش دهید. یک روش دیگر هم این است که تعدادی از محصولات و خدمات متفاوت خود را به هم ترکیب نمایید و به عنوان یک محصول ویژه با قیمت بالاتری ارائه نمایید.

 4. به دنبال راه های غیرمتعارف در بازاریابی و تبلیغات باشید:

در جستجوی روش هایی برای تبلیغات و بازاریابی باشید که رقبای شما ممکن است از قلم انداخته باشند و یا دست کم گرفته باشند. با کمی خوشفکری، همواره نکات و راه هایی ممکن است بیابید که بدور از ایجاد رقابت، درآمدتان را افزایش دهید. برای مثال تبلیغات تان را بر روی کارتهای تبریک و کارت پستال چاپ کنید و در موقعیت های مختلف؛ برای مشتریان هدف خود، ارسال نمایید. همین ایده ساده می تواند توجه و ترافیک زیادی را به سمت وب سایت شما که در آن محصولات و خدماتتان معرفی شده اند، ایجاد نماید.

5. تبلیغاتتان را محدود کنید:

سایز تبلیغاتتان را کوچک کنید طوری که بتوانید تبلیغات بیشتری انجام دهید. تجربه نشان داده است که برخی از تبلیغات کوچک، بازده بیشتری به نسبت تبلیغات بزرگتر، داشته اند.

6. با کسب و کارهای همکار، تبلیغات اشتراکی کنید:

با کسب و کارهای کوچک دیگرکه رقیبتان نیستند همکاری نمایید و پیشنهاد دهید که تبلیغات برای محصولات و خدماتتان، را با هم انجام دهید و هزینه ها را تقسیم نمایید. یا اینکه شما محصولات آنان را در کنار محصولات خود معرفی نمایید و آنان نیز این کار را برای محصولات و خدمات شما انجام دهند. تجربه نشان داده است که این روش، با هزینه ای کم، فروش زیادی را برای شرکت ها و کسب و کارهای همکار ایجاد کرده است.

7. از مشتریانتان استفاده نمایید:

از انجاییکه مشتریانتان در صورتیکه از محصول یا خدمات شما راضی باشند، به شما و کیفیت کار شما اعتماد دارند، بهتر است برای جلب مشتریان بیشتری، به آنها تکیه کنید تا غریبه ها. برای ترغیب مشتریان فعلی تان به افرادی که به صورت خواسته یا ناخواسته برای شما تبلیغات کنند، می توانید امکانات و روش های کاری ویژه ای برای آنان ایجاد نمایید. مانند تخفیف های ویژه ادامه کار با آنان. روش دیگر می تواند این باشد که محصولات و یا خدمات جدیدتان را پیش از اینکه اعلان عمومی نمایید، به آنان معرفی نمایید.

 

هر کدام از نکات ارائه شده در بالا می تواند یک روش ساده و ارزان برای هر کسب و کار کوچک برای جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد در زمان کوتاهی باشد.

شما چه فکرمی کنید؟ اگر شما هم نظری دارید، در زیر، در بخش نظرات، با ما به اشتراک بگذارید.

 

80,368 بازدید
سهیل

گردآوری و تالیف: سهیل عباسی
سلام، سهیل هستم. بنیانگذار خوشفکری، مدیرعامل شتابدهنده کارآفرینی و ارزش‌آفرینی TAC، مروج کارآفرینی به روش Lean Startup و JTBD، که درباره ایده‌های نو، راه‌اندازی و رونق کسب‌وکارها تحقیق و کار می کنم و به اشتراک می‌گذارم.


از این نوشته خوشتان آمد؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

ارسال به فیس بوک به اشتراک گذاری در تویتر


 1. بازاریابی در کسب و کارهای کوچک ،آسانتر ازآنچه فکرش را بکنید! | خوشفكري says:

  […] […]

 2. کلید موفقیت در بازاریابی مشاغل کوچک: با مشتریانتان درددل کنید! | خوشفكري says:

  […] موفقیت در هر کسب ‌و‌ کاری صرفا داشتن دانش فنی نیست. ۷ نکته بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک خدمات ما مطالب جدید » کلید موفقیت در بازاریابی […]

 3. shaya says:

  eyval agha che sedaii !!!

 4. نیلوفر says:

  salam agha hadi khili khub ejra mikonid, tabrik migam

 5. تبسم استادآقا says:

  ضمن خوشامدگویی خدمت شما همکار گرامی.
  سپاس از اجرای خوبتان.
  با آرزوی موفقیت .

 6. گلاله غفوری says:

  مطلب جالبی بود

  با اجازتون یه نکته رو بعنوان پیشنهاد اضافه میکنم و اون اینکه ، ” روش‌هاي بازاريابي خودتون رو مرتب عوض کنيد و در استفاده از اين روش‌ها خلاق باشيد. در نظر داشته باشید يه روش بازاريابي معمولا براي هميشه موفق نيست . “

 7. حسين says:

  با سلام ضمن عرض تشكر در صورت امكان صداي موسيقي را در زمينه قرار دهيد نه صداي گوينده

 8. سعدی خزاعلی says:

  مطالب عنوان شده بسیار جالب وکارساز است وپیشنهاد میکنم
  اگر درامر تبلیغات ریز بین باشیم موفق تریم.باتشکر

 9. بابک says:

  با سلام
  این ها که می فرمایید روش نیست اینا راهکارهایی . راهکار ها نیاز به اصول خاصی ندارند و اگه به کار گرفته بشن نتیجه بهتر میشه . اما روش ها در عوض دارای اصول خاصی هستند که با بکارگیری اونها به نتیجه خاصی می توان دست یافت یا اصلا بسته به روش نتیجه نگرفت. برخی روش ها قدیمی هستند و برخی دیگر مدرن . با بکار گیری راهکارهای ارائه شده میشود روش ها رو بهبود بخشید . بنده به عنوان یک خواننده این مطلب با تیتر مطلب شما مخالفم .چرا که برخی از خوانندگان رو دچار سردرگمی و اشتباه می کنه .

 10. بابک says:

  با سلام
  این ها که می فرمایید روش نیست اینا راهکارهایی هستند برای بازریابی . راهکار ها نیاز به اصول خاصی ندارند و اگه به کار گرفته بشن نتیجه بهتر میشه . اما روش ها در عوض دارای اصول خاصی هستند که با بکارگیری اونها به نتیجه خاصی می توان دست یافت یا اصلا بسته به روش نتیجه نگرفت. برخی روش ها قدیمی هستند و برخی دیگر مدرن . با بکار گیری راهکارهای ارائه شده میشود روش ها رو بهبود بخشید . بنده به عنوان یک خواننده این مطلب با تیتر مطلب شما مخالفم .چرا که برخی از خوانندگان رو دچار سردرگمی و اشتباه می کنه .

 11. امیر حسین says:

  کلا سایت جالبی راه انداختید . مطالب مفیدی داره و چیزای زیادی برای خوندن و لذت بردن

 12. شیدا علی پور says:

  من نمایندگی بیمه پارسیان دارم و تمام همتم اینه که بتونم در این راه پیشرفت کنم اگر این کار را انتخاب کردم چون در عین اینکه خودم موقعیت خوبی را در جامعه کسب خواهم کرد می توانم به دیگران هم کمک و حمایت خود را اشاعه دهم و به قولی دعای خیر همراهم باشد ولی هنوز نتوانستم به جایگاهی که می خواهم برسم اگر می توانید ببا من همفکری کنید و راه حل پیشنهاد بدهید با خوشحالی استقبال می کنم.

 13. علیزاده says:

  من شرکت طراحی داخلی و معماری دارم. به نظر شما چطوری میتونم براش تبلیغات کنم. چون شرکت ما فروش محصول نیست . وقتی با مشتری تماس میگیریم خیلی سخته متقاعدش کنیم که براش طراحی کنیم. یا در اکثر موارد از ما طرح رایگان میخوان تا با توجه به اون طرح تصمیم بگیرن. اما عملا همچین کاری برای ما امکان نداره. چیکار کنیم. لطفا یه راه حلی پیشنهاد بدین. ممنون.

  • الهه says:

   پیشنهاد بنده به شما طراحی وبسایته تا بتونید نمونه کارهاتون رو داخلش قراربدید و هم اینکه سایت رو سئو کنید که وقتی یکی تو گوگل کسی طراحی داخلی و معماری رو سرچ می کنه سایت شما در صفحه اول بشه

 14. طراحی سایت تبریز says:

  با تشکر از مطالب خوبتون

 15. کاناپه بادی says:

  خیلی عالی بود ممنون

 16. چاپ کارت ویزیت says:

  در مورد کسب و کار اینترنتی هم بنویسید

  ممنون

 17. shahoo says:

  سلام من یه شرکت تولیدی کیک دارم 12 نوع کیک تولید میکنیم و قیمتش نسبت به قیمت شرکتای دیگه خیلی پایین دنبال یه نفر واسه همکاری که کارش صادرات به عراق یا افغانستان میگردم لطفا تماس بگیرید
  پیمان میری

  • عادل says:

   سلام.آقای شاهو.من در منطقه مرزی شلمچه کار میکنم شاید بتونم به شما در فروش محصولاتتون کمک کنم.اینم شماره ام 09353314350

  • فیضی says:

   با سلام خدمت آقای میری
   شرکت ما در زمینه مشاوره مدیریت فعاله و درحال حاضر تیمی داریم که در حوزه بازاریابی و فروش خوب عمل میکنه ، برای صادرات ابتدا باید به نکات خاصی توجه کنیم ازجمله پتانسیل شرکت شما و استانداردهای کشور وارد کننده،تعیین بازارهدف و بررسیهای قبل از سرمایه گذاری ،رقبا شما در آن کشور یا کشورهای صادر کننده به آنجا،بحث های فایننس همچون جذب سرمایه و بازگشت سرمایه و…..
   خوشحال میشیم باارزش آفرینی همچون شما در مورد ایده صادرات درصورتی که محقق نشده حضورا جلسه داشته باشیم
   فیضی

 18. تصفیه آب says:

  دستتون درد نکنه واقعا عالی بود

 19. تور کیش says:

  عالی بود دستتون درد نکنه

 20. رژیم لاغری says:

  واقعا خسته نباشید

 21. رژیم لاغری says:

  خیلی خیلی دستتون درد نکنه

  ممنون

 22. طراحی سایت سنندج says:

  بابت پست مفید شما ممنون

 23. سانترال says:

  خسته نباشید

  تشکر

 24. قیمت خودرو says:

  منم خواستم به نوبه خودم ازتون تشکر کنم

 25. تشک بادی says:

  ممنون از مطالب بسیار خوبتون

 26. طراحی سایت says:

  ممنونم بابت زحماتی که می کشید

 27. پارتیشن دو جداره says:

  خیلی خیلیییییی خوب بود متشکرم

 28. دلاورزنگنه says:

  باسلام. اخلاق خوب .فروشنده مودب وقشنگ. صداقت در کار.پشت کار.پیگیری. sms بهنگام تولد وایام وفات .ولادت. عیدها به مشتریان

 29. تور ترکیه says:

  ممنون از مطالب بسیار خوبتون

 30. فروشگاه عطر says:

  واقعا عالی بود ممنون

 31. Atefe says:

  سلام بسیار سپاسگزارم به نظر شما از کجا شروع کنم بهتره ؟ ابتدای کارفروشندگی رو میگم از اول اول اول

 32. پایان نامه says:

  خسته نباشید. منتظر مقاله های جدید هستم

 33. خدادادی says:

  تشکر جوون احسنت

 34. دکتر ارتودنسی says:

  خیلی عالی بود

  واقعا خیلی استفاده کردم

 35. یو پی اس says:

  عالی بود ممنونم از مطالبتون

 36. قیمت خودرو says:

  بسیسار عالی بود.

 37. ثبت اختراع says:

  بسیار جالب.

 38. طراحی سایت says:

  با سلام و خسته نباشید
  سپاسگزارم

 39. حسن says:

  سلام
  تازه با سایت شما آشنا شدم خیلی خوبه ادامه بدید

 40. خرید و فروش خودرو says:

  مفید و خواندی بود خسته نباشید

 41. توران says:

  مقاله ها و مطالب در مورد بازاريابي رو بيشتر بزاريد

 42. مهدی لطفعلیان says:

  به نظرم ، مطلب خیلی خوب و کاربردی بود.

  اما نکته ای که خیلی فکرم رو مشفول کرده اینه که ، چطور بفمم در باره خدمات ویژه ای که دارم ، از چه کلماتی باید استفاده کنم .

  یه کم از روی موصوع سئوی وب سایت (کلمات کلیدی) کپی برداری کردم و در آگهی های تبلیغاتی خود استفاده شد. اما اینکه میزان تاثیر گذاری رو بفهمم ، ابزار سنجش ندارم .
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

 43. دکتر ارتودنسی says:

  خیلی عالی بود دستتون درد نکنه

 44. طراحی سایت says:

  عالی بود ممنون

 45. خريد و فروش خودرو says:

  مرسی از سایت خوبتون

 46. دستگاه حضور و غیاب says:

  بسیار عالی بود امیدوارم موفق و سربلند باشید

 47. مرتضی says:

  سلام خانم خسته نباشید
  من کارشناسی نرم افزار دارم و الان یه کافی نت زدم ولی کافی نتم اصلا رونق نداره میشه کمک کنید تا بتونم یه رونقی به کافی نتم بدم شهر ما کوچیکه و کار دیگه ای نمی تونم راه بندازم سرمایه زیادی هم ندارم ولی از این وضعیت خسته شدم و بازهم به خاطر بیکار بودنم دارم ادامه میدم شما که اقتصاد خوندین بگین چکار کنم

 48. خريد و فروش خودرو says:

  عالی بود مرسی از سایت خوبتون

 49. پاپیار-س says:

  گزیده گویی ای توام با ارایه راهکارهای دارای مکانیسم درکمتر موضوعاتی قابل پیاده شدن دیده میشود همانطوریکه در بازار یابی بایستی انتظارات بازار تحلیل شود تا به نتایج افزوده دست یابیم حرفهای کشدار وغیر بومی را در پروسه توسعه پایدار با فرایندی پیگیر از حمایت کنندگان دانشگاهی تا سرمایه داران ودولتمردان اجرایی توامان به یک همگرایی بایستی دست یازید فردی قرار بود برای تحلیل مسایل اقتصادی با دعوت مرکز پژوهشهای بازرگانی به ایران بیاید که ایشان بدلیل عدم فهم موضوع در ایران از این سفر خودداری کرد

 50. خرید میکروفن says:

  عالی بود.
  خیلی ممنون♥

 51. دانلود اهنگ جدید says:

  عالیه مطالبتون
  چندبار خوندم بازم خوشم اومدددددد
  ممنون

 52. دانلود فیلم says:

  عالی بود مرسی از سایت خوبتون
  ممنون

 53. چرخ خیاطی says:

  خیلی خوب بود ممنون

 54. آسانسور و پله برقی says:

  سلام
  سایت خیلی خوبی راه انداختید
  من اطلاعات زیادی از این طریق بدست آوردم .
  دستتون درد نکنه
  منتظر مطالب جدیدتون هستم

 55. دوربین مداربسته says:

  عالی بود امیدوارم موفق و باشید

 56. دوربین مداربسته says:

  بسیار عالی بود ممنون

 57. دانلود آهنگ جدید says:

  عالی بود ممنون
  دمتون گرم

 58. آموزش 3DMAX says:

  مرسی از تلاش بی وقفه شما برای ایجاد مطالب خوب و مفید در سایتتون
  منتظر مقالات جدید هستیم

 59. پرسشنامه says:

  مرسی
  سایتتون خیلی خوب

 60. پکیج دیواری ایران رادیاتور says:

  بسیار عالی ممنون

 61. نازنین says:

  همه ی ما روشهای بازاریابی زیادی رو بلدیم اما نکته مهم اینه که نحوه ی پیاده سازی این روشها در هر سازمانی متفاوته و این کار رو یه کم پیچیده می کنه.

 62. آپلود عکس says:

  عالی بود ، ممنون از سایت خوبتون
  لطفا در این زمینه بیشتر بنویسید

 63. دالاهو  says:

  واقعا مقاله مفیدی بود ، ممنون از سایت خوبتون
  لطفا در زمینه استارت آپ و عوامل موفقیت بیشتر بنویسید

 64. عطر و ادکلن says:

  مرسی از سایت خوبتون دستتون درد نکنه

 65. جراحی بینی says:

  مرسی از سایت خوبتون
  دستتون درد نکنه

 66. ماشین ظرفشویی says:

  عالی بود ، با سپاس فراوان از زحمات شما

 67. طراحی سایت در تبریز says:

  عالی بود موفق باشین

 68. طراحی سایت says:

  خیلی ممنون از مطلبتون..موفق باشید

 69. طراحی سایت در تبریز says:

  مرسی از مطالب خوبتون موفق باشین

 70. طراحی سایت در تبریز says:

  ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون میزارید

 71. دستگاه جوجه کشی says:

  بابت اطلاعات مفیدتون تشکر میکنم در پناه حق موفق باشید

 72. نادر says:

  عالی بود و آموزنده ولی درصورت امکان روش های مختلف واسه بازار یابی رو توضیح بدین.ممنون وخسته نباشید

 73. طراحی سایت says:

  بهترین راه تبلیغات اینترنتی است ممنون از سایت خوبتون

 74. دستگاه جوجه کشی says:

  مرسی از راهنماییتون عالی بود

 75. پرشین نایس says:

  سلام واقعا عالی بود ممنونم از وب سایت خوبتون واقعا عالی بود!!

 76. تیشرت says:

  عالی بود ، ممنون بابت به اشتراک گذاری

 77. هتل تارا مشهد says:

  واقعا ممنون از سایت خوبتون

 78. دوربین مداربسته says:

  عالی بود و آموزنده ولی درصورت امکان روش های مختلف واسه بازار یابی رو توضیح بدین.ممنون وخسته نباشید

 79. چاپ ساک دستی says:

  عالی بود. استفاده کردیم

 80. ترجمه مقاله says:

  ممنونم عالی بود مرسی

 81. پرشین وی says:

  عالی بود با تشکر از سایت خوبتون

 82. کیمیاب کویر says:

  سپاس فراوان بابت سایت خوبتون
  موفق باشید

 83. فروشگاه اینترنتی لباس says:

  سایتتون خیلی خوبه مرسی

 84. چاپ ساک دستی says:

  سایتتون خیلی خیلی عالیه

 85. چاپ ساک دستی says:

  ممنونم.عالی بودن

 86. هتل عماد مشهد says:

  واقعا ممنون از سایت خوبتون

 87. خرید گل says:

  مرسی مطلب خوبی بود

 88. بهناز says:

  ممنون از مطالب خوبتون

 89. خدمات شبکه says:

  ممنون از آقای شجاعی و سایت عالیه خوش فکری.

 90. طراحی سایت در مشهد says:

  ممنونم عالی بود

 91. طراحی سایت says:

  براتون ارزوی موفقیت می کنم خیلی سایت پرباریه

 92. خرید و فروش املاک says:

  ممنون عالی بود

 93. تخریب ساختمان says:

  عالی بود . ممنون از سایت خوبتون
  موفق باشید

 94. سئو سایت says:

  خیلی عالی بود واقعا استفاده کردم
  خسته نباشید

 95. ترجمه مقاله says:

  درود بر شما
  برای اولین بار سایت شما را مشاهده کرده ام.
  با سپاس فراوان

 96. اخبار ایران و جهان says:

  سلام و خسته نباشید از اینکه با سایت شما اشنا شدم خوشحالم

 97. درب اتوماتیک says:

  سلام . مطلب واقعا جالبی بود.

 98. خرید گل says:

  مرسی از مطلب بسیار خوب سایتتون

 99. هتل سی نور says:

  مرسی بابت سایت خوبتون

 100. طراحي سايت says:

  عالی بود مرسی از سایت خوبتون

 101. لباسشویی says:

  عالی بود . ممنون بابت به اشتراک گذاری این مطلب مفید در رابطه با روش های بازاریابی

 102. قطعات آسانسور says:

  با سلام و سپاس بسیار عالی بود ممنون

 103. ترخیص کالا says:

  با سلام و سپاس بسیار عالی بود مرسی

 104. طراحی سایت says:

  ممنون از مطالب بسیار خوبتون

 105. دانلود برنامه اندروید says:

  به نظرم عالی بود. و جا داره تشکر کنم ازتون. مرسی

 106. Abbas says:

  با سلام عرض ادب خدمت دوستان.میخاستم یه راهنمایی بنده رو کنید. من دنبال یه شغل آزاد هستم و تمام زمینه هاش رو تقریبا تمام کردم، فقط اینکه من هیچ تجربه ای در زمینه بازاریابی و جذب مشتری ترجیحا در حد استانی ندارم، و واقعا نمیدونم چطور باید این کار رو انجام بدم و اصلا چطور میشه که طرف رو راضی کرد که از من خرید کنه و چطور میتونیم در ادامه باهم کار کنیم.لطفا آگه امکان داره از صفر تا صد این قضیه رو راهنمایی کنید،
  ممنون از همه..

 107. سئو سایت says:

  ممنونم . عالی بود .

 108. طرحی سایت says:

  مطالب مفیدی بود،ممنون از شما

 109. طراحی وب سایت says:

  خیلی خوب بود ممنون

 110. طراحی سایت مشهد says:

  عالی بود. ممنون

 111. طراحی سایت says:

  بسیار مفید بود ممنون

 112. تور کیش says:

  بسیار ممنون از شما بود بسیار خوب بود خوشفکری

 113. دوربین مدار بسته says:

  عالی بود

 114. Siros says:

  بسیار عالی

 115. انجام پایان نامه مدیریت says:

  مثل همیشه مفید و کاربردی.ممنون از مدیریت سایت.

 116. بازاریابی اینترنتی says:

  ممنون بابات مطالب مفیدتون

 117. خرید بک لینک says:

  واقعا سایتن ارزنده ای دارید.

 118. بک لینک says:

  سایت مفیدی دارید
  موفق و پیروز باشید.

 119. آرزو says:

  عالی بود ممنون

 120. هایک ویژن says:

  سلام
  ممنون ازمتنی که به اشتراک گذاشتید. متشکرم که در این عرصه وقت می گذارید.
  موفق باشید.

 121. اذرین وب says:

  خیلی ممنون مطلب خوبی بود

 122. وحید says:

  سلام. نکته هایی که گفتید به نظر خوب و عملی میاد، اما می خواستم بدونم امکانش هست چند مثال عملی از نمونه های موفق در خارج یا داخل بزنید؟

 123. بازاریابی اینترنتی says:

  درود بر شما، مقاله خیلی مفیدی بود
  موفق باشید

 124. دوربین مداربسته says:

  مرسی از سایت بسیار خوبتون

 125. انجام پروژه های دانشجویی says:

  نکات ارزنده ای راجع به کسب و کار های کوچک بیان فرمودید . دنبال چنین چیزی بودم . متشکر

 126. گروه توسعه says:

  ممنونم بابت زحماتی که می کشید

 127. هستی says:

  سلام روزگارتون خوش.مطالبتون مفید بود ولی راهکار پیشنهاد نکرده بودین.من تو یه شرکت بازرگانی کار میکنم یعنی کارگو فقط اجناسی که مشتری خریداری کرده رو براش از چین میاریم اینجا منتها تو بازار کساد مشتری کم شده چند روش و ایده ناب میتونید بهم پیشنهاد بدین که بتونم تحولی حتی کوچیک ایجاد کنم؟واقعا دغدغه شده برام ممنون میشم کمکم کنید.منتظرم

 128. رزرو هتل says:

  ممنونم بسیار سپاس عالی بود

 129. خدمات شبکه says:

  ممنون ازمطلب و سایت خوبتون

 130. کبریت دائمی says:

  خیلی ممنون مطلب خوبی بود

  با تشکر

 131. کبریت دائمی says:

  بسیار زیباست

 132. کیش وند says:

  عالی بود
  ممنون از شما

 133. تکرا says:

  ممنون از سایت بسیار خوبتون

 134. بازاران says:

  با تشکر. مطلب جالبی بود.

 135. ساخت سایت says:

  موفق باشید

 136. تصفیه آب says:

  تشکر از سایت و مطالب خوبتون

 137. طراحی وبسایت says:

  بسیار عالی بود ، ممنون بابت به اشتراک گذاری

 138. کفسابی says:

  خیلی عالی بود
  تشکر از سایت خوبتون

 139. طراحی فروشگاه اینترنتی says:

  فوق العاده بود.
  خیلی متشکرم.
  موفق باشید.

 140. طب سوزنی says:

  مطالب خیلی مفیدی بود با تشکر

 141. علی says:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشی مطالب خوبی ارائه کردین .ممنون میشم اگه هر کدام از روش ها رو با ذکر مثال واضح توضیح دهید.با تشکر.

 142. طراحی سایت says:

  سلام

  ممنون که اینقدر به فکر ما استارتاپ ها هستید

 143. SEO site says:

  بسیا مفید بود
  خسته نباشید

 144. ثبت شرکت در کرج says:

  وب سایت خیلی خوب و جالبی دارید ، مشتریان ما که عموما کارآفرین هستند ، را با سایت جالب خوشفکری ، آشنا خواهم کرد .
  مدیر روابط عمومی موسسه رهیار

 145. هدایای تبلیغاتی says:

  ممنونم از سایت خوبتون با تشکر

 146. هاست says:

  با سپاس و قدردانی فراوان مطلب مفید و ارزنده ای بود موفق و پیروز باشید

 147. قالیشویی says:

  ممنون از سایت خوبتوون.واقعا هرچی در مورد بازاریابی پست و مطلب نوشته بشه باز هم کمبود احساس میشه

 148. باربری تهران says:

  با سلام ممنون از وب سایت خوبتون واقعا مفید بود

 149. مشاوره تحصیلی آنلاین says:

  مطالب سایتتون خیلی عالیه.مثل سایت های دیگه تکراری نیست.امیدوارم همیشه همینطوری عالی باشه

 150. اتوبار says:

  بهتون خسته نباشید میگم این مطلبتون واقعا برام مفید بود تشکر از اینکه به اشتراک میزارید من همیشه وب سایتتون رو دنبال میکنم

 151. طراحی لوگو says:

  مرسی از مطلب مفیدتون عالی بود

 152. تصفیه آب says:

  بسیار عالی بود، ممنون بابت انتشار و به اشتراک گذاری

 153. طراحی سایت says:

  سلام مطالبی رو که روی سایت قرار میدید واقعا عالیه ممنون از شما و سایت خوب و کار آمدتان.
  متشکرم

 154. خرید مانتو says:

  سلام واقعا مطالب تون بروز و مفید بود استفاده کردیم ممنون از شما

 155. سارا says:

  خیلی خوب بود ممنون

 156. کدورت سنج says:

  واقعا مطلب جالب و مفیدی بود و استفاده کردم ، از سایت خوبتون متشکرم

 157. طراحی سایت مشهد says:

  وب سایت خوبی دارید موفق باشید

 158. طراحی سایت says:

  مطلب خوب و مفیدی بود در رابطه با بازاریابی
  ممنون

 159. تور اروپا says:

  وب سایت خیلی خوب دارین ممنون از مطالب خوبتون

 160. تور شیراز says:

  ممنون بابت زحماتی که می کشید سایت خوبی دارین

 161. سرویس کودک says:

  خیلی خوب بود

 162. گردنبند مرغ آمین says:

  بسیار عالی بود ممنون از زحماتتون خیلی خوب بود مرسی

 163. خرید ساعت دیواری says:

  خیلی خوب بود ممنون

 164. طراحی سایت says:

  ممنون ، مقاله مفیدی برای کسب و کارهای کوچک بود

 165. خرید باغ says:

  مرسی از وب سایت فوق العادتون

 166. طراحی سایت ارزان says:

  سایت خوب با مطالب بسیار جالب و مفید
  موفق باشید

 167. مشاور بازاریابی says:

  این مقالات را از کجا می توانیم بیشتر مطالعه کنیم

 168. کرم دور چشم says:

  خیلی عالی بود
  تشکر

 169. تور گرجستان says:

  چه مقاله جالبی

 170. انجام پایان نامه says:

  مطلب مفیدی بود.سپاس.

 171. رسایی says:

  عالی بود استفاده کردیم

 172. تناسب اندام says:

  با تشکر از مطلب خوبتان

 173. خرید اپل ایدی says:

  ممنون از سایت خوبتون

 174. لباس خواب says:

  مررررررررررررررسی از سایت و مطالب خوبتون

 175. خرید خودرو says:

  بسیار عالی بود، ممنون بابت انتشار و به اشتراک گذاری

 176. تور لحظه آخری says:

  سلام
  مرسی بابت سایت خوبتون خیلی مطالب مفیدی دارید

 177. تبلیغات گوگل says:

  ممنون بابت این مطلب و سایت خوبتون
  از این مطالب کاربردی بیشتر بذارید

 178. تور کیش says:

  خیلی خوب بود ممنون

 179. باربری در تهران says:

  خیلی عالی بود با تشکر از خوب شما

 180. پشم سنگ says:

  چطوری میشه از طریق اینترنت تبلیغات منطقه ای داشت؟

 181. رستمی says:

  سلام برادر خیلی عالی بود زمان کم نکات خوب و عالی با اجرای زیبا

 182. بازاریابی اینترنتی says:

  ممنون از سایت خوبتون امیدوارم موفق باشید سپاس

 183. نت فیس says:

  عالی بود ممنون از سایت خوبتون

 184. طراحی سایت says:

  بسیار مطلب خوبی بود ولی با این اوضاع اقتصادی آدم میترسه

 185. باتری یو پی اس says:

  ممنون بابت سایت خوبتون

 186. خرید بک لینک says:

  سلام . ممنون بابت طراحی متن. ساده ، دقیق آموزنده و عالی بود

 187. طراحی وب سایت says:

  ممنون

 188. webdesign wien says:

  بسیار عالی

 189. طراحی سایت says:

  سلام
  ممنون بابت آموزش قشنگ تون

 190. پیام صوتی says:

  مرسی عالی بود

 191. هانیانگ says:

  فوق العاده بود مرسی

 192. تاور کرین says:

  ممنون عالی بود

 193. املاک اندیشه says:

  مرسی از سایت خوبتون

 194. ماشین ظرفشویی says:

  خیلی خوب بود ممنون بابت به اشتراک گذاری
  بی صبرانه منتظر مطالب بیشتر هستیم

 195. انجام پایان نامه وترجمه مقالات says:

  خیلی ممنون از سایت خوبتون

 196. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی says:

  واقعا ممنون از سایت خوبتون

 197. قالیشویی says:

  سلام و خسته نباشید متشکرم از سایت خوبتون

 198. Neda says:

  من شرکت طراحی داخلی و معماری دارم. به نظر شما چطوری میتونم براش تبلیغات کنم. چون شرکت ما فروش محصول نیست . وقتی با مشتری تماس میگیریم در اکثر موارد از ما طرح رایگان میخوان تا با توجه به اون طرح تصمیم بگیرن!!!
  تبلیغ تو روزنامه و حتی پیک برتر هم جواب نداده. میتونم از راهنماییاتون استفاده کنم؟!

 199. طراحی سایت says:

  ممنون از سایت خوبتون

 200. ساخت سایت says:

  ممنون از شما
  موفق باشید

 201. َشغل دوم says:

  مطلب بسیار عالی بود ممنون ازتون

 202. الهه says:

  مقاله خوبی بود تشکر

 203. سلامت says:

  مرسی خیلی باحالین دمتون گرم

نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید:یک مطلب جالب دیگه:
thumb
چگونه در محیط کار نگرش مثبت داشته باشیم

Close