درباره خوشفکری

کار ما کمک به ایده پردازان، افراد خوشفکر، کارآفرینان، استارتاپ ها و کسب وکارهای کوچک است.

خوشفکری سایتی است که گروهی از افراد با تجارب و توانمندی های مختلف را گرد هم آورده که همگی متمرکز بر ارائه مطالب در خور، ارائه ی روش ها و راه حل های تحلیلی، بومی شده و اصیل با رویکرد بازار ایران، معرفی رموز موفقیت، منابع و ابزارهای مفید برای کمک به کارآفرینان، و با هدف رونق کسب و کارهای کوچک و هدایت استارتاپ ها می باشند.

خوشفکری، تلاش می کند مطالب و محتوای آموزشی و پژوهشی اصیل و مفید را با توجه به نیاز مخاطبان، واقعیت های جامعه و فیدبک های خوانندگان و شنوندگان، ارائه نماید. بدون جبهه گیری، تلاش می کند صدای همه ی فعالین و نقش آفرینان اکوسیستم کارآفرینی نوآورانه کشور باشد.

رسالت ما:

  1. ترویج فناوری و نوآوری پیشرفت اقتصادی و ایجاد توسعه پایدار
  2. تولید محتوای با کیفیت و تخصصی برای کارآفرینان
  3. کمک به شناسایی نیازها و فرصت ها و اجرایی شدن ایده های مفید برای خلق ارزش در جامعه

شبکه مشارکت کنندگان

در طی سال ها فعالیت خوشفکری، گروهی از افرادی متخصص برای خوشفکری نوشته اند، ترجمه کرده اند و بهترین کارهای خود را ارائه کرده اند. تعدادی از آنان را در زیر می بینید:

سهیل عباسیسهیل عباسی
مهشید فردی منفردمهشید فردی منفرد
پدرام رخزادیپدرام رخزادی
ناصر حاجلوناصر حاجلو
مائده مهرآیینمائده مهرآیین
محمدجعفر کرمانپورمحمدجعفر کرمانپور
حمیده حبیبیحمیده حبیبی
سحر پاکسرشتسحر پاکسرشت
نشمیل ساعدپناهنشمیل ساعدپناه
بهار ضمیرانبهار ضمیران
صابر یوزباشیصابر یوزباشی
هوتن رسولیهوتن رسولی
فیروز رسولیفیروز رسولی
هما پورمحمدیهما پورمحمدی
حجت عبابافحجت عباباف
فاطمه فیروزیفاطمه فیروزی
چیا چاره خواهچیا چاره خواه
مهدی فیروزیمهدی فیروزی
تبسم استادآقاتبسم استادآقا

 

همکاری با ما

اگر شما هم تمایل دارید با خوشفکری همکاری کنید، فرم همکاری را تکمیل نمایید. اطلاعات بیشتر درباره روش همکاری: همکاری با خوشفکری

 

 

About Khoshfekri.com

Since 2010 Our mission is to empower young entrepreneurs and startup owners in Iran by coaching, showcasing the best practices, and providing original contents, educational resources and tools. We believe that inability to unite capital and ideas is the root cause of the poverty of nations in today’s world. So we are working on innovative projects to bridge the gap between ideas (entrepreneurs) and capital (investors) in Iran to help the growth of the economy.