۲۲ بهمن ۱۳۹۳  ·   زمان مطالعه 3 دقیقه

سایدینو


سایدینو ، اولین پروژه فارسی بازخورد و بهبود روش های کسب و کار

سایدینو چیست :

اولین پروژه بهبود روش های کسب کار با استفاده از سیستم نظرات مشتریان راه اندازی شد . سایدینو برای بهبود روابط بین مشتری و صاحبان مشاغل بصورت رایگان راه اندازی شده ، پس همین الان توی این سیستم ثبت نام کنید و تا می تونید برای کمک به دوستان تون نظرات خودتون رو ثبت کنید

هدف از این پروژه :

دوست داریم خود شما در مورد آنچه شایسته است نظر بدهید تا دوستان و دیگران اگر قصد سفارش و خرید محصول و سرویسی را دارند از کسب و کاری آنرا تهیه کنند که به مشتریان خود بها می دهد . این شما هستید که تعیین می کنید کدام کسب و کار با شما برخورد خوبی داشت ، قیمت مناسبی داشت ، محصول خوبی ارائه داد و غیره . پس برای ایجاد یک رقابت سالم بین کسب و کارهایی که خدماتی ارائه می دهند مهمترین رضایت مندی ، رضایت مشتری هاست یعنی شما . ما به شما با ایجاد سایدینو کمک خواهیم کرد که تجربیات تون رو با دیگران به اشتراک بذارید .

به زبان ساده :

از نگاه مشتریان ، اعتماد به یک وب سایت ، یک محصول و یا یک فروشگاه برای اولین بار خیلی سخته ، اما وقتی درباره اون چیزی که می خواد بخره اطلاعاتی داشته باشه و یا نظرات کسانی رو بخونه که قبلا از اون سرویس استفاده کردن می تونه بهتر تصمیم گیری کنه . همچنین اگر خودش در مورد یک کسب و کار اطلاعاتی داشته باشه می تونه اون رو با دیگران به اشتراک بذاره

اما از نگاه صاحبان مشاغل ، چقد خوب میشه وقتی بدونید مشتریان شما از چه مواردی راضی هستن و چه مسائلی باعث بازخورد منفی اونا شده ، می تونید به بهبود روش کسب و کارتون کمک کنید . می تونید در طول زمانی که کسب و کار دارید نموداری از نظرات مشتریان نسبت به خودتون به دست بیارید و طبق اون اقدام کنید برای رفع ایرادات . همچنین می تونید برای بازخوردهای منفی پاسخ ارسال کنید و دلیل خودتون رو ارائه بدید . یک پنل ساده هم که در اختیارتون قرار میگیره به راحتی می تونید مشتریان تون رو دعوت کنید تا برای شما نظر و امتیاز ارسال کنند .

ماژول رتبه و امتیاز :

مشتریان می تونن با ارسال و ثبت نظر و امتیاز برای هر کسب و کار ، رتبه اون رو در بین کسب و کارها تغییر بدن . سایدینو هرهفته رتبه کسب و کارها رو امتیاز بندی می کنه و به طبع هر کسب و کاری که موفق شده باشه امتیاز و نظرات مثبت بیشتری گرفته باشه و مشتری هاش راضی تر باشن رتبه اش میره بالاتر و تبلیغات بیشتر و فروش .

نتیجه :

توی سایدینو خیلی چیزا اتفاق می افته و ما سعی می کنیمهر هرهفته به امکانات سیستم اضافه کنیم ، اما مهمترین قسمت « شــما » هستید که با نظرات و انتقادات و همراهی تون به ما توی بهبود این پروژه و افزایش رقابت های سالم کمک کنید .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.