۲۵ بهمن ۱۳۹۳  ·   زمان مطالعه 3 دقیقه

میلوژی


میلوژی : ابزاری علمی جهت موفقیت و بهبود شخصی ! استعداد ها و پتانسیل های خودتان را شکوفا کنیدو کیفیت زندگیتان را ارتقا بخشید
بسیاری از ما، از آزمون و خطاهای مکرر در زمینه کار و تحصیل و ارتباطات خسته شده‌ایم، خیلی از افراد در زندان تصمیمات نادرست اسیر می شوند و فرصت یا شجاعت لازم برای تغییر را ندارند!
کسانی که در رشته ای که دوست ندارند تحصیل کرده اند و در شغلی عذاب آور فعالیت می کنند!
کسانی هر روز در محیط کار یا خانواده، دچار اختلال و رنجش‌های حاصل از نداشتن مهارت های ارتباطی هستند…
کسانی که به پیروی از دیگران اقدام به ورود به کسب و کار می کنند و شکست می خورند…
بسیاری اوقات در تصمیم گیری های مهم زندگی همه پارامترها را در نظر می‌گیریم غیر از خودمان!
چرا که خودمان را به خوبی نمی‌شناسیم.
نداشتن شناخت کافی از پارامترهای شخصیتی خود زیر بنای بسیاری از ناکامی هایی ست که ما تجربه می کنیم…
کارمندی که در موقعیت شغلی نامناسب فعالیت می کند، هم به خود، هم به کارفرما و هم به کسب‌وکار صدمه می زند.
دانش‌آموزی که رشته دانشگاهی خود را فقط براساس نمره و رتبه قبولی در دانشگاه ها انتخاب می کند، فرصت جوانی و منابع آموزشی را هدر می دهد…
شاید فکر کنیم که قاعده‌ی دنیا همین است… باید امتحان کرد، شکست خورد و سراغ کار دیگر رفت! قطعا نه! شکست خوردن وقتی به دنبال یک راه و روش سنجیده قرار گیرد و تجربه‌آموزی را در پی داشته باشد، با ارزش و قابل درک است، اما شکستهایی که حاصل تصمیم های کور نداشتن مطالعه کافیست چطور؟
راه حل چندان هم پیچیده نیست ، یکی از تلاش های مهم علوم انسانی در حوزه‌هایی مثل جامعه شناسی و روانشناسی، بازشناسی و عمق بخشی به شناخت افراد از خودشان است.
میلوژی با تکیه بر روش‌های چندگانه علمی و با یاری گرفتن از آزمون‌های مختلف شناخت شخصیت سعی دارد تا افراد را به خود و سپس به دیگران معرفی کند، از روش‌های داده کاوی برای بهبود آزمون‌ها و دقیق‌تر کردن نتایج و از تکنیک های بازیگونگی (Gamification) برای ترغیب افراد به حضور در این فرآیند مفید کمک می‌گیرد.
میلوژی تنها مجموعه ای از تست های آنلاین روانشناسی نیست، بلکه به افراد برای ایجاد تغییرات در سبک زندگی‌شان یاری می‌دهد، مجموعه‌ای از فرآیندها که در میلوژی با نام «چالش» معرفی می‌شوند و با استفاده از بازیگونگی و روانشناسی اجتماعی (Social Psychology) می‌تواند نقش موثری در رسیدن فرد به اهدافش داشته باشد.
و بیشتر…
در کنار آزمون‌ها و چالش ها بخش مکملی با عنوان «ابزارها» پیش بینی شده که با ارائه ابزارهایی مثل بوم مدل کسب‌وکار (Business Model Canvas) و برنامه استراتژی شخصی (Personal Strategic Plan) در ابعاد کسب‌وکار و فردی به کاربران خود خدمت می رساند.
میلوژی تنها یک سایت نیست! شاید این جمله را یک شعار تجاری فرض کنید، اما وقتی امکان به خدمت گرفتن مربیان و مشاوران (Coach-Mentor) در هریک از بخش‌ها به صورت آنلاین را معرفی کنیم ، احتمالا با ما موافق خواهید بود!
روش در آمدی میلوژی بسیار مشخص است ! فروش خدمات ( آزمون ها ، چالش ها و ابزار ها) یک مدل ساده و مشخص!
استارتاپ میلوژی بر پایه متد لین استارتاپ طراحی و پیاده سازی شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.