پذیرش آگهی در خوشفکری

«خوشفکری» برای مخاطبان خود احترام بسیاری قائل است و با پرکردن صفحات سایت از بنرها و تبلیغات غیرمرتبط و سرسام آور مخالف است. اما با هدف تامین هزینه های نگهداری سایت شامل میزبانی، دستمزد نویسندگان، و هزینه های فنی، ما پذیرش آگهی را به صورت محدود شروع کرده ایم.

خوشفکری یک نام شناخته شده در میان کارآفرینان و کسب و کارهای استارتاپی ایران است و به مدت ۵ سال است که با تمرکز ویژه در حوزه های مربوطه محتوای دست اول و اختصاصی تهیه و منتشر کرده ایم که خوشبختانه توانسته ایم اعتبار بسیار زیادی میان مخاطبان خود کسب کنیم. از این رو است که آگهی ها در خوشفکری بیشتر از سایت های همه‌چیزنویس و کپی/پیست کار، مورد توجه قرار می گیرند.

همچنین سایت های متعدد و معتبری در حوزه های مورد تمرکز خوشفکری، به خوشفکری لینک داده اند،‌ مطالب خوشفکری را بازنشر می کنند و به آن استناد می نمایند. اضافه بر آن، بیش از ۸۰٪ بازدیدکنندگان خوشفکری، به صورت ارگانیک از جستجوهای گوگل جذب می شوند.

خوشفکری به طور متوسط ماهیانه ۳۰ هزار بازدیدکننده دارد و مخاطبان آن دارای مشخصات زیر می باشند:

  • جنسیت: ۶۰٪ آقا و ۴۰٪ خانم
  • سن: ۵۰٪ بین ۲۵ – ۳۴ سال
  • علاقمندها: فناوری، کارآفرینی، رسانه، بازی های کامپیوتری، خرید اینترنتی، نرم افزار، راه انداری کسب و کار، سبک زندگی، هنر و سرگرمی، رایانه و الکترونیک، خدمات کسب و کار، خدمات مالی و بانکی
  • تمرکز جغرافیایی: ایران و افغانستان

 

آگهی در خوشفکری برای چه نوع کسب و کارهای مناسب است؟

با توجه به تمرکز محتوایی خوشفکری، مخاطبان آن، در تقسیم بندی های بازاریابی جزو نوآوران (Innovators) پذیرندگان آغازین (Early Adoptors) هستند که آنان را قشر بسیار اثرگذار و مفیدی برای معرفی محصولات یا خدمات خواهند کرد. اغلب مخاطبان خوشفکری در شبکه های اجتماعی بسیار فعال هستند و مورد اعتماد اطرافیان خود قرار دارند و بر دوستان و آشنایان خود اثر دارند. در نتیجه در صورتیکه آگهی تبلیعاتی شما بر روی آنان اثر مثبتی بگذارد، در مورد شما شروع به صحبت کردن خواهند کرد و به مرور آن محصول یا خدمات را به قشر وسیع تری از جامعه معرفی خواهند کرد:

  • محصولات و خدماتی که برای افراد علاقمندان به فناوری و کارآفرینی جذاب است و برای بار اول به بازار معرفی می شوند
  • برندها و کسب و کارهایی که می خواهند ارتباط فکری و اجتماعی خود را با قشر نوآور و خلاق جامعه حفظ کند
  • خدماتی که می تواند به رشد یک استارتاپ با کسب و کار کمک کند (آموزش مهارتی، خدمات مشاوره، بازاریابی و تبلیغات، سرمایه گذاری، آموزش، تسهیلات بانکی، و …)

 

شرایط عمومی درج آگهی در خوشفکری:

۱- خوشفکری، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این حال، برای احترام به مخاطبانمان،‌ تلاش می کنیم تا با روش های معمول، صحت ادعاهای معمول در آگهی ها را بسنجیم. ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم و در مواردی هم که نیاز به مجوز داشته باشد، مجوزها را درخواست می کنیم.

۲- بنرهایی که به صورت چشمک‌زن طراحی شده‌اند و موجب آلودگی بصری سایت می شود را نمی پذیریم. گیف‌های متحرک را با توالی آهسته تغییر تصویر را می‌پذیریم، در این صورت سرعت تغییر فریم‌ها باید ۳ ثانیه و بالاتر باشد.

۳- در مورد بنرها و آگهی‌های متنی معمولا ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز مبلغ، آگهی‌ها درج می‌شوند. اما در مورد رپورتاژ – آگهی‌ها باید از چند روز قبل اقدام فرمایید.

۴- حداقل باره های زمانی تبلیغات ۱۵ روزه و یک ماهه (قابل تمدید) است.

۵- ارائه تخفیف فقط در موارد خاص که سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر باشد ممکن است.

 

مدل‌های تبلیغات «خوشفکری»

۱. تبلیغ متنی در داخل مطالب یا Inline

آگهی متنی به همراه یک تصویر کوچک در لابلای متن هر نوشته نمایش داده می شود که شامل لینک Follow می باشد و خواننده مطلب را هم اذیت نمی کند.

 

تبلیغ متنی در داخل مطالب یا Inline

 

۲. تبلیغات همسان یا Native

بازدیدکنندگان سایت ها عملا به بنرها توجه نمی کنند و خیلی‌ها از افزونه‌های بلاک‌کننده بنر استفاده می کنند. در نتیجه در خوشفکری از تبلیغات همسان یا native ارائه می شود. در این روش تبلیغ مثل یک مطلب سایت نمایش داده می‌شود.

بلیغات همسان یا Native

۳. رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی‌ها برای معرفی کسب و کارها، و خدمات و محصولات مفید هستند. در این حالت متنی که توسط خود شما تهیه شده است به همراه حداکثر ۴ عکس به عنوان یک مطلب معمولی سایت منتشر خواهد شد.

  • در هر رپورتاژ حداکثر ۴ لینک فالو می‌توانید سفارش بدهید.
  • رپورتاژ آگهی بعد از ۲۴ ساعت پاک نمی‌شوند، فقط با انتشار پست‌های تازه، به تدریج پایین‌تر می‌روند.
  • رپورتاژ آگهی‌ها برای همه خبرنامه ایمیلی ما با بیش از ۲۰ هزار مشترک فرستاده می‌شوند و در شبکه های اجتماعی خوشفکری جمعا با بیش از ۱۰ هزار فالور هم بازنشر می‌شوند.

۴. تبلیغات متنی فالو برای بهبود SEO

تبلیغات متنی به صورت لینک فالو قبل از بخش نظرات در زیر هر مطلب نمایش داده می شود.


هزینه تبلیغات و روش سفارش:

هزینه تبلیغات ثابت نیست و با توجه به نوع تبلیغ متفاوت است. برای سفارش تبلیغ:

۱. به ما ایمیل بفرستید info[at]khoshfekri[dot]com و نوع و مدت زمان آگهی را تعیین کنید

۲. ما درخواست شما را بررسی می کنیم و هزینه تبلیغ را به شما اعلام می کنیم

۳. از فردای پرداخت هزینه تبلیغ، تبلیغات شما نمایش داده خواهند شد