۹ مرداد ۱۳۹۱  ·   زمان مطالعه 3 دقیقه

هفت روش بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک + اجرای صوتی


 

در این نوشته کوتاه، هفت نکته بازاریابی کم خرج ولی بسیار موثر برای کمک به کسب و کارهای کوچک جهت یافتن مشتریان و افزایش فروش محصولات و خدمات به آنان گردآوری شده است.

۱. مانند شرکت های بزرگ تبلیغات نکنید:

هدف شرکت ها و سازمانهای بزرگ از انجام تبلیغات، اشاعه نام تجاری، و ایجاد شناخت، برای آینده است. اما کسب و کارهای کوچک، توان مالی انجام تبلیغات وسیع را ندارند.

در عوض، تبلیغاتتان را طوری طراحی کنید که فروش در زمان حال اثر بگذارد. یک روش برای اینکار، آنست که همواره در تبلیغات خود، پیشنهادهای تجاری به نفع مشتریانتان ارائه کنید. این یک راه مناسب برای جلب نظر مشتریان بالقوه است.

۲. نسخه ارزانتری ارائه کنید:

برخی از افرادی که می توانند مشتری شما شوند، ممکن است نخواهند به اندازه ای که شما برای ارائه خدمات و یا فروش محصولاتتان در نظر دارید، مبلغی به شما پرداخت کنند. افرادی هم هستند که بیشتر از اینکه کیفیت برتر برایشان مهم باشد، قیمت کمتر، برایشان اهمیت دارد. برای اینکه این تعداد از مشتریان را از دست ندهید، می توانید نسخه ای کوچکتر و محدودتر از خدمات و یا محصولاتتان را با قیمت کمتری ارائه نمایید.

۳. نسخه ای برتر ارائه کنید:

قانون بالا برای همه مشتریان صدق نمی کند. همه ی مشتریان دنبال قیمت های کمتر نیستند. بسیاری حاضرند قیمت بیشتری بپردازند تا محصول و یا خدمت برتری نسبت به دیگران از شما خریداری کنند. شما با ارائه نسخه ای برتر از خدمات و یا محصولات خود می توانید توجه این مشتریان را به خود جلب نمایید و در نتیجه، میزان متوسط درآمد خود را افزایش دهید. یک روش دیگر هم این است که تعدادی از محصولات و خدمات متفاوت خود را به هم ترکیب نمایید و به عنوان یک محصول ویژه با قیمت بالاتری ارائه نمایید.

 ۴. به دنبال راه های غیرمتعارف در بازاریابی و تبلیغات باشید:

در جستجوی روش هایی برای تبلیغات و بازاریابی باشید که رقبای شما ممکن است از قلم انداخته باشند و یا دست کم گرفته باشند. با کمی خوشفکری، همواره نکات و راه هایی ممکن است بیابید که بدور از ایجاد رقابت، درآمدتان را افزایش دهید. برای مثال تبلیغات تان را بر روی کارتهای تبریک و کارت پستال چاپ کنید و در موقعیت های مختلف؛ برای مشتریان هدف خود، ارسال نمایید. همین ایده ساده می تواند توجه و ترافیک زیادی را به سمت وب سایت شما که در آن محصولات و خدماتتان معرفی شده اند، ایجاد نماید.

۵. تبلیغاتتان را محدود کنید:

سایز تبلیغاتتان را کوچک کنید طوری که بتوانید تبلیغات بیشتری انجام دهید. تجربه نشان داده است که برخی از تبلیغات کوچک، بازده بیشتری به نسبت تبلیغات بزرگتر، داشته اند.

۶. با کسب و کارهای همکار، تبلیغات اشتراکی کنید:

با کسب و کارهای کوچک دیگرکه رقیبتان نیستند همکاری نمایید و پیشنهاد دهید که تبلیغات برای محصولات و خدماتتان، را با هم انجام دهید و هزینه ها را تقسیم نمایید. یا اینکه شما محصولات آنان را در کنار محصولات خود معرفی نمایید و آنان نیز این کار را برای محصولات و خدمات شما انجام دهند. تجربه نشان داده است که این روش، با هزینه ای کم، فروش زیادی را برای شرکت ها و کسب و کارهای همکار ایجاد کرده است.

۷. از مشتریانتان استفاده نمایید:

از انجاییکه مشتریانتان در صورتیکه از محصول یا خدمات شما راضی باشند، به شما و کیفیت کار شما اعتماد دارند، بهتر است برای جلب مشتریان بیشتری، به آنها تکیه کنید تا غریبه ها. برای ترغیب مشتریان فعلی تان به افرادی که به صورت خواسته یا ناخواسته برای شما تبلیغات کنند، می توانید امکانات و روش های کاری ویژه ای برای آنان ایجاد نمایید. مانند تخفیف های ویژه ادامه کار با آنان. روش دیگر می تواند این باشد که محصولات و یا خدمات جدیدتان را پیش از اینکه اعلان عمومی نمایید، به آنان معرفی نمایید.

 

هر کدام از نکات ارائه شده در بالا می تواند یک روش ساده و ارزان برای هر کسب و کار کوچک برای جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد در زمان کوتاهی باشد.

شما چه فکرمی کنید؟ اگر شما هم نظری دارید، در زیر، در بخش نظرات، با ما به اشتراک بگذارید.

 

213 پاسخ به “هفت روش بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک + اجرای صوتی”

 1. shaya گفت:

  eyval agha che sedaii !!!

 2. نیلوفر گفت:

  salam agha hadi khili khub ejra mikonid, tabrik migam

 3. تبسم استادآقا گفت:

  ضمن خوشامدگویی خدمت شما همکار گرامی.
  سپاس از اجرای خوبتان.
  با آرزوی موفقیت .

 4. گلاله غفوری گفت:

  مطلب جالبی بود

  با اجازتون یه نکته رو بعنوان پیشنهاد اضافه میکنم و اون اینکه ، ” روش‌های بازاریابی خودتون رو مرتب عوض کنید و در استفاده از این روش‌ها خلاق باشید. در نظر داشته باشید یه روش بازاریابی معمولا برای همیشه موفق نیست . “

 5. حسين گفت:

  با سلام ضمن عرض تشکر در صورت امکان صدای موسیقی را در زمینه قرار دهید نه صدای گوینده

 6. سعدی خزاعلی گفت:

  مطالب عنوان شده بسیار جالب وکارساز است وپیشنهاد میکنم
  اگر درامر تبلیغات ریز بین باشیم موفق تریم.باتشکر

 7. بابک گفت:

  با سلام
  این ها که می فرمایید روش نیست اینا راهکارهایی . راهکار ها نیاز به اصول خاصی ندارند و اگه به کار گرفته بشن نتیجه بهتر میشه . اما روش ها در عوض دارای اصول خاصی هستند که با بکارگیری اونها به نتیجه خاصی می توان دست یافت یا اصلا بسته به روش نتیجه نگرفت. برخی روش ها قدیمی هستند و برخی دیگر مدرن . با بکار گیری راهکارهای ارائه شده میشود روش ها رو بهبود بخشید . بنده به عنوان یک خواننده این مطلب با تیتر مطلب شما مخالفم .چرا که برخی از خوانندگان رو دچار سردرگمی و اشتباه می کنه .

 8. بابک گفت:

  با سلام
  این ها که می فرمایید روش نیست اینا راهکارهایی هستند برای بازریابی . راهکار ها نیاز به اصول خاصی ندارند و اگه به کار گرفته بشن نتیجه بهتر میشه . اما روش ها در عوض دارای اصول خاصی هستند که با بکارگیری اونها به نتیجه خاصی می توان دست یافت یا اصلا بسته به روش نتیجه نگرفت. برخی روش ها قدیمی هستند و برخی دیگر مدرن . با بکار گیری راهکارهای ارائه شده میشود روش ها رو بهبود بخشید . بنده به عنوان یک خواننده این مطلب با تیتر مطلب شما مخالفم .چرا که برخی از خوانندگان رو دچار سردرگمی و اشتباه می کنه .

 9. امیر حسین گفت:

  کلا سایت جالبی راه انداختید . مطالب مفیدی داره و چیزای زیادی برای خوندن و لذت بردن

 10. شیدا علی پور گفت:

  من نمایندگی بیمه پارسیان دارم و تمام همتم اینه که بتونم در این راه پیشرفت کنم اگر این کار را انتخاب کردم چون در عین اینکه خودم موقعیت خوبی را در جامعه کسب خواهم کرد می توانم به دیگران هم کمک و حمایت خود را اشاعه دهم و به قولی دعای خیر همراهم باشد ولی هنوز نتوانستم به جایگاهی که می خواهم برسم اگر می توانید ببا من همفکری کنید و راه حل پیشنهاد بدهید با خوشحالی استقبال می کنم.

 11. علیزاده گفت:

  من شرکت طراحی داخلی و معماری دارم. به نظر شما چطوری میتونم براش تبلیغات کنم. چون شرکت ما فروش محصول نیست . وقتی با مشتری تماس میگیریم خیلی سخته متقاعدش کنیم که براش طراحی کنیم. یا در اکثر موارد از ما طرح رایگان میخوان تا با توجه به اون طرح تصمیم بگیرن. اما عملا همچین کاری برای ما امکان نداره. چیکار کنیم. لطفا یه راه حلی پیشنهاد بدین. ممنون.

  • الهه گفت:

   پیشنهاد بنده به شما طراحی وبسایته تا بتونید نمونه کارهاتون رو داخلش قراربدید و هم اینکه سایت رو سئو کنید که وقتی یکی تو گوگل کسی طراحی داخلی و معماری رو سرچ می کنه سایت شما در صفحه اول بشه

 12. طراحی سایت تبریز گفت:

  با تشکر از مطالب خوبتون

 13. کاناپه بادی گفت:

  خیلی عالی بود ممنون

 14. چاپ کارت ویزیت گفت:

  در مورد کسب و کار اینترنتی هم بنویسید

  ممنون

 15. shahoo گفت:

  سلام من یه شرکت تولیدی کیک دارم 12 نوع کیک تولید میکنیم و قیمتش نسبت به قیمت شرکتای دیگه خیلی پایین دنبال یه نفر واسه همکاری که کارش صادرات به عراق یا افغانستان میگردم لطفا تماس بگیرید
  پیمان میری

  • عادل گفت:

   سلام.آقای شاهو.من در منطقه مرزی شلمچه کار میکنم شاید بتونم به شما در فروش محصولاتتون کمک کنم.اینم شماره ام 09353314350

  • فیضی گفت:

   با سلام خدمت آقای میری
   شرکت ما در زمینه مشاوره مدیریت فعاله و درحال حاضر تیمی داریم که در حوزه بازاریابی و فروش خوب عمل میکنه ، برای صادرات ابتدا باید به نکات خاصی توجه کنیم ازجمله پتانسیل شرکت شما و استانداردهای کشور وارد کننده،تعیین بازارهدف و بررسیهای قبل از سرمایه گذاری ،رقبا شما در آن کشور یا کشورهای صادر کننده به آنجا،بحث های فایننس همچون جذب سرمایه و بازگشت سرمایه و…..
   خوشحال میشیم باارزش آفرینی همچون شما در مورد ایده صادرات درصورتی که محقق نشده حضورا جلسه داشته باشیم
   فیضی

  • محمد كبير گفت:

   سلام من میخواهم اجناس از ایران اسلامی در افغانستان وارد نمایم.
   به دنبال یک شرکت تولیدی استم تا برای من سهولت ایجاد نماید.

  • عبدالهی گفت:

   سلام من عبدالهی هستم از سردشت در مورد صادرات کیک عراق میخواستم باتون صحبت کنم لطفا به این آی دی تلگرام خبرم کنید ممنونم

 16. تصفیه آب گفت:

  دستتون درد نکنه واقعا عالی بود

 17. تور کیش گفت:

  عالی بود دستتون درد نکنه

 18. رژیم لاغری گفت:

  واقعا خسته نباشید

 19. رژیم لاغری گفت:

  خیلی خیلی دستتون درد نکنه

  ممنون

 20. طراحی سایت سنندج گفت:

  بابت پست مفید شما ممنون

 21. سانترال گفت:

  خسته نباشید

  تشکر

 22. قیمت خودرو گفت:

  منم خواستم به نوبه خودم ازتون تشکر کنم

 23. تشک بادی گفت:

  ممنون از مطالب بسیار خوبتون

 24. طراحی سایت گفت:

  ممنونم بابت زحماتی که می کشید

 25. پارتیشن دو جداره گفت:

  خیلی خیلیییییی خوب بود متشکرم

 26. دلاورزنگنه گفت:

  باسلام. اخلاق خوب .فروشنده مودب وقشنگ. صداقت در کار.پشت کار.پیگیری. sms بهنگام تولد وایام وفات .ولادت. عیدها به مشتریان

 27. تور ترکیه گفت:

  ممنون از مطالب بسیار خوبتون

 28. فروشگاه عطر گفت:

  واقعا عالی بود ممنون

 29. Atefe گفت:

  سلام بسیار سپاسگزارم به نظر شما از کجا شروع کنم بهتره ؟ ابتدای کارفروشندگی رو میگم از اول اول اول

 30. پایان نامه گفت:

  خسته نباشید. منتظر مقاله های جدید هستم

 31. خدادادی گفت:

  تشکر جوون احسنت

 32. دکتر ارتودنسی گفت:

  خیلی عالی بود

  واقعا خیلی استفاده کردم

 33. یو پی اس گفت:

  عالی بود ممنونم از مطالبتون

 34. قیمت خودرو گفت:

  بسیسار عالی بود.

 35. ثبت اختراع گفت:

  بسیار جالب.

 36. طراحی سایت گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  سپاسگزارم

 37. حسن گفت:

  سلام
  تازه با سایت شما آشنا شدم خیلی خوبه ادامه بدید

 38. خرید و فروش خودرو گفت:

  مفید و خواندی بود خسته نباشید

 39. توران گفت:

  مقاله ها و مطالب در مورد بازاریابی رو بیشتر بزارید

 40. مهدی لطفعلیان گفت:

  به نظرم ، مطلب خیلی خوب و کاربردی بود.

  اما نکته ای که خیلی فکرم رو مشفول کرده اینه که ، چطور بفمم در باره خدمات ویژه ای که دارم ، از چه کلماتی باید استفاده کنم .

  یه کم از روی موصوع سئوی وب سایت (کلمات کلیدی) کپی برداری کردم و در آگهی های تبلیغاتی خود استفاده شد. اما اینکه میزان تاثیر گذاری رو بفهمم ، ابزار سنجش ندارم .
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

 41. دکتر ارتودنسی گفت:

  خیلی عالی بود دستتون درد نکنه

 42. طراحی سایت گفت:

  عالی بود ممنون

 43. خريد و فروش خودرو گفت:

  مرسی از سایت خوبتون

 44. دستگاه حضور و غیاب گفت:

  بسیار عالی بود امیدوارم موفق و سربلند باشید

 45. مرتضی گفت:

  سلام خانم خسته نباشید
  من کارشناسی نرم افزار دارم و الان یه کافی نت زدم ولی کافی نتم اصلا رونق نداره میشه کمک کنید تا بتونم یه رونقی به کافی نتم بدم شهر ما کوچیکه و کار دیگه ای نمی تونم راه بندازم سرمایه زیادی هم ندارم ولی از این وضعیت خسته شدم و بازهم به خاطر بیکار بودنم دارم ادامه میدم شما که اقتصاد خوندین بگین چکار کنم

 46. خريد و فروش خودرو گفت:

  عالی بود مرسی از سایت خوبتون

 47. پاپیار-س گفت:

  گزیده گویی ای توام با ارایه راهکارهای دارای مکانیسم درکمتر موضوعاتی قابل پیاده شدن دیده میشود همانطوریکه در بازار یابی بایستی انتظارات بازار تحلیل شود تا به نتایج افزوده دست یابیم حرفهای کشدار وغیر بومی را در پروسه توسعه پایدار با فرایندی پیگیر از حمایت کنندگان دانشگاهی تا سرمایه داران ودولتمردان اجرایی توامان به یک همگرایی بایستی دست یازید فردی قرار بود برای تحلیل مسایل اقتصادی با دعوت مرکز پژوهشهای بازرگانی به ایران بیاید که ایشان بدلیل عدم فهم موضوع در ایران از این سفر خودداری کرد

 48. خرید میکروفن گفت:

  عالی بود.
  خیلی ممنون♥

 49. دانلود اهنگ جدید گفت:

  عالیه مطالبتون
  چندبار خوندم بازم خوشم اومدددددد
  ممنون

 50. دانلود فیلم گفت:

  عالی بود مرسی از سایت خوبتون
  ممنون

 51. چرخ خیاطی گفت:

  خیلی خوب بود ممنون

 52. آسانسور و پله برقی گفت:

  سلام
  سایت خیلی خوبی راه انداختید
  من اطلاعات زیادی از این طریق بدست آوردم .
  دستتون درد نکنه
  منتظر مطالب جدیدتون هستم

 53. دوربین مداربسته گفت:

  عالی بود امیدوارم موفق و باشید

 54. دوربین مداربسته گفت:

  بسیار عالی بود ممنون

 55. دانلود آهنگ جدید گفت:

  عالی بود ممنون
  دمتون گرم

 56. آموزش 3DMAX گفت:

  مرسی از تلاش بی وقفه شما برای ایجاد مطالب خوب و مفید در سایتتون
  منتظر مقالات جدید هستیم

 57. پرسشنامه گفت:

  مرسی
  سایتتون خیلی خوب

 58. پکیج دیواری ایران رادیاتور گفت:

  بسیار عالی ممنون

 59. نازنین گفت:

  همه ی ما روشهای بازاریابی زیادی رو بلدیم اما نکته مهم اینه که نحوه ی پیاده سازی این روشها در هر سازمانی متفاوته و این کار رو یه کم پیچیده می کنه.

 60. آپلود عکس گفت:

  عالی بود ، ممنون از سایت خوبتون
  لطفا در این زمینه بیشتر بنویسید

 61. دالاهو  گفت:

  واقعا مقاله مفیدی بود ، ممنون از سایت خوبتون
  لطفا در زمینه استارت آپ و عوامل موفقیت بیشتر بنویسید

 62. عطر و ادکلن گفت:

  مرسی از سایت خوبتون دستتون درد نکنه

 63. جراحی بینی گفت:

  مرسی از سایت خوبتون
  دستتون درد نکنه

 64. ماشین ظرفشویی گفت:

  عالی بود ، با سپاس فراوان از زحمات شما

 65. طراحی سایت در تبریز گفت:

  عالی بود موفق باشین

 66. طراحی سایت گفت:

  خیلی ممنون از مطلبتون..موفق باشید

 67. طراحی سایت در تبریز گفت:

  مرسی از مطالب خوبتون موفق باشین

 68. طراحی سایت در تبریز گفت:

  ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون میزارید

 69. دستگاه جوجه کشی گفت:

  بابت اطلاعات مفیدتون تشکر میکنم در پناه حق موفق باشید

 70. نادر گفت:

  عالی بود و آموزنده ولی درصورت امکان روش های مختلف واسه بازار یابی رو توضیح بدین.ممنون وخسته نباشید

 71. طراحی سایت گفت:

  بهترین راه تبلیغات اینترنتی است ممنون از سایت خوبتون

 72. دستگاه جوجه کشی گفت:

  مرسی از راهنماییتون عالی بود

 73. پرشین نایس گفت:

  سلام واقعا عالی بود ممنونم از وب سایت خوبتون واقعا عالی بود!!

 74. تیشرت گفت:

  عالی بود ، ممنون بابت به اشتراک گذاری

 75. هتل تارا مشهد گفت:

  واقعا ممنون از سایت خوبتون

 76. دوربین مداربسته گفت:

  عالی بود و آموزنده ولی درصورت امکان روش های مختلف واسه بازار یابی رو توضیح بدین.ممنون وخسته نباشید

 77. چاپ ساک دستی گفت:

  عالی بود. استفاده کردیم

 78. ترجمه مقاله گفت:

  ممنونم عالی بود مرسی

 79. پرشین وی گفت:

  عالی بود با تشکر از سایت خوبتون

 80. کیمیاب کویر گفت:

  سپاس فراوان بابت سایت خوبتون
  موفق باشید

 81. فروشگاه اینترنتی لباس گفت:

  سایتتون خیلی خوبه مرسی

 82. چاپ ساک دستی گفت:

  سایتتون خیلی خیلی عالیه

 83. چاپ ساک دستی گفت:

  ممنونم.عالی بودن

 84. هتل عماد مشهد گفت:

  واقعا ممنون از سایت خوبتون

 85. خرید گل گفت:

  مرسی مطلب خوبی بود

 86. بهناز گفت:

  ممنون از مطالب خوبتون

 87. خدمات شبکه گفت:

  ممنون از آقای شجاعی و سایت عالیه خوش فکری.

 88. طراحی سایت در مشهد گفت:

  ممنونم عالی بود

 89. طراحی سایت گفت:

  براتون ارزوی موفقیت می کنم خیلی سایت پرباریه

 90. خرید و فروش املاک گفت:

  ممنون عالی بود

 91. تخریب ساختمان گفت:

  عالی بود . ممنون از سایت خوبتون
  موفق باشید

 92. سئو سایت گفت:

  خیلی عالی بود واقعا استفاده کردم
  خسته نباشید

 93. ترجمه مقاله گفت:

  درود بر شما
  برای اولین بار سایت شما را مشاهده کرده ام.
  با سپاس فراوان

 94. اخبار ایران و جهان گفت:

  سلام و خسته نباشید از اینکه با سایت شما اشنا شدم خوشحالم

 95. درب اتوماتیک گفت:

  سلام . مطلب واقعا جالبی بود.

 96. خرید گل گفت:

  مرسی از مطلب بسیار خوب سایتتون

 97. هتل سی نور گفت:

  مرسی بابت سایت خوبتون

 98. طراحي سايت گفت:

  عالی بود مرسی از سایت خوبتون

 99. لباسشویی گفت:

  عالی بود . ممنون بابت به اشتراک گذاری این مطلب مفید در رابطه با روش های بازاریابی

 100. قطعات آسانسور گفت:

  با سلام و سپاس بسیار عالی بود ممنون

 101. ترخیص کالا گفت:

  با سلام و سپاس بسیار عالی بود مرسی

 102. طراحی سایت گفت:

  ممنون از مطالب بسیار خوبتون

 103. دانلود برنامه اندروید گفت:

  به نظرم عالی بود. و جا داره تشکر کنم ازتون. مرسی

 104. Abbas گفت:

  با سلام عرض ادب خدمت دوستان.میخاستم یه راهنمایی بنده رو کنید. من دنبال یه شغل آزاد هستم و تمام زمینه هاش رو تقریبا تمام کردم، فقط اینکه من هیچ تجربه ای در زمینه بازاریابی و جذب مشتری ترجیحا در حد استانی ندارم، و واقعا نمیدونم چطور باید این کار رو انجام بدم و اصلا چطور میشه که طرف رو راضی کرد که از من خرید کنه و چطور میتونیم در ادامه باهم کار کنیم.لطفا آگه امکان داره از صفر تا صد این قضیه رو راهنمایی کنید،
  ممنون از همه..

 105. سئو سایت گفت:

  ممنونم . عالی بود .

 106. طرحی سایت گفت:

  مطالب مفیدی بود،ممنون از شما

 107. طراحی وب سایت گفت:

  خیلی خوب بود ممنون

 108. طراحی سایت مشهد گفت:

  عالی بود. ممنون

 109. طراحی سایت گفت:

  بسیار مفید بود ممنون

 110. تور کیش گفت:

  بسیار ممنون از شما بود بسیار خوب بود خوشفکری

 111. دوربین مدار بسته گفت:

  عالی بود

 112. Siros گفت:

  بسیار عالی

 113. انجام پایان نامه مدیریت گفت:

  مثل همیشه مفید و کاربردی.ممنون از مدیریت سایت.

 114. بازاریابی اینترنتی گفت:

  ممنون بابات مطالب مفیدتون

 115. خرید بک لینک گفت:

  واقعا سایتن ارزنده ای دارید.

 116. بک لینک گفت:

  سایت مفیدی دارید
  موفق و پیروز باشید.

 117. آرزو گفت:

  عالی بود ممنون

 118. هایک ویژن گفت:

  سلام
  ممنون ازمتنی که به اشتراک گذاشتید. متشکرم که در این عرصه وقت می گذارید.
  موفق باشید.

 119. اذرین وب گفت:

  خیلی ممنون مطلب خوبی بود

 120. وحید گفت:

  سلام. نکته هایی که گفتید به نظر خوب و عملی میاد، اما می خواستم بدونم امکانش هست چند مثال عملی از نمونه های موفق در خارج یا داخل بزنید؟

 121. بازاریابی اینترنتی گفت:

  درود بر شما، مقاله خیلی مفیدی بود
  موفق باشید

 122. دوربین مداربسته گفت:

  مرسی از سایت بسیار خوبتون

 123. انجام پروژه های دانشجویی گفت:

  نکات ارزنده ای راجع به کسب و کار های کوچک بیان فرمودید . دنبال چنین چیزی بودم . متشکر

 124. گروه توسعه گفت:

  ممنونم بابت زحماتی که می کشید

 125. هستی گفت:

  سلام روزگارتون خوش.مطالبتون مفید بود ولی راهکار پیشنهاد نکرده بودین.من تو یه شرکت بازرگانی کار میکنم یعنی کارگو فقط اجناسی که مشتری خریداری کرده رو براش از چین میاریم اینجا منتها تو بازار کساد مشتری کم شده چند روش و ایده ناب میتونید بهم پیشنهاد بدین که بتونم تحولی حتی کوچیک ایجاد کنم؟واقعا دغدغه شده برام ممنون میشم کمکم کنید.منتظرم

 126. رزرو هتل گفت:

  ممنونم بسیار سپاس عالی بود

 127. خدمات شبکه گفت:

  ممنون ازمطلب و سایت خوبتون

 128. کبریت دائمی گفت:

  خیلی ممنون مطلب خوبی بود

  با تشکر

 129. کبریت دائمی گفت:

  بسیار زیباست

 130. کیش وند گفت:

  عالی بود
  ممنون از شما

 131. تکرا گفت:

  ممنون از سایت بسیار خوبتون

 132. بازاران گفت:

  با تشکر. مطلب جالبی بود.

 133. ساخت سایت گفت:

  موفق باشید

 134. تصفیه آب گفت:

  تشکر از سایت و مطالب خوبتون

 135. طراحی وبسایت گفت:

  بسیار عالی بود ، ممنون بابت به اشتراک گذاری

 136. کفسابی گفت:

  خیلی عالی بود
  تشکر از سایت خوبتون

 137. طراحی فروشگاه اینترنتی گفت:

  فوق العاده بود.
  خیلی متشکرم.
  موفق باشید.

 138. طب سوزنی گفت:

  مطالب خیلی مفیدی بود با تشکر

 139. علی گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشی مطالب خوبی ارائه کردین .ممنون میشم اگه هر کدام از روش ها رو با ذکر مثال واضح توضیح دهید.با تشکر.

 140. طراحی سایت گفت:

  سلام

  ممنون که اینقدر به فکر ما استارتاپ ها هستید

 141. SEO site گفت:

  بسیا مفید بود
  خسته نباشید

 142. ثبت شرکت در کرج گفت:

  وب سایت خیلی خوب و جالبی دارید ، مشتریان ما که عموما کارآفرین هستند ، را با سایت جالب خوشفکری ، آشنا خواهم کرد .
  مدیر روابط عمومی موسسه رهیار

 143. هدایای تبلیغاتی گفت:

  ممنونم از سایت خوبتون با تشکر

 144. هاست گفت:

  با سپاس و قدردانی فراوان مطلب مفید و ارزنده ای بود موفق و پیروز باشید

 145. قالیشویی گفت:

  ممنون از سایت خوبتوون.واقعا هرچی در مورد بازاریابی پست و مطلب نوشته بشه باز هم کمبود احساس میشه

 146. باربری تهران گفت:

  با سلام ممنون از وب سایت خوبتون واقعا مفید بود

 147. مشاوره تحصیلی آنلاین گفت:

  مطالب سایتتون خیلی عالیه.مثل سایت های دیگه تکراری نیست.امیدوارم همیشه همینطوری عالی باشه

 148. اتوبار گفت:

  بهتون خسته نباشید میگم این مطلبتون واقعا برام مفید بود تشکر از اینکه به اشتراک میزارید من همیشه وب سایتتون رو دنبال میکنم

 149. طراحی لوگو گفت:

  مرسی از مطلب مفیدتون عالی بود

 150. تصفیه آب گفت:

  بسیار عالی بود، ممنون بابت انتشار و به اشتراک گذاری

 151. طراحی سایت گفت:

  سلام مطالبی رو که روی سایت قرار میدید واقعا عالیه ممنون از شما و سایت خوب و کار آمدتان.
  متشکرم

 152. خرید مانتو گفت:

  سلام واقعا مطالب تون بروز و مفید بود استفاده کردیم ممنون از شما

 153. سارا گفت:

  خیلی خوب بود ممنون

 154. کدورت سنج گفت:

  واقعا مطلب جالب و مفیدی بود و استفاده کردم ، از سایت خوبتون متشکرم

 155. طراحی سایت مشهد گفت:

  وب سایت خوبی دارید موفق باشید

 156. طراحی سایت گفت:

  مطلب خوب و مفیدی بود در رابطه با بازاریابی
  ممنون

 157. تور اروپا گفت:

  وب سایت خیلی خوب دارین ممنون از مطالب خوبتون

 158. تور شیراز گفت:

  ممنون بابت زحماتی که می کشید سایت خوبی دارین

 159. سرویس کودک گفت:

  خیلی خوب بود

 160. گردنبند مرغ آمین گفت:

  بسیار عالی بود ممنون از زحماتتون خیلی خوب بود مرسی

 161. خرید ساعت دیواری گفت:

  خیلی خوب بود ممنون

 162. طراحی سایت گفت:

  ممنون ، مقاله مفیدی برای کسب و کارهای کوچک بود

 163. خرید باغ گفت:

  مرسی از وب سایت فوق العادتون

 164. طراحی سایت ارزان گفت:

  سایت خوب با مطالب بسیار جالب و مفید
  موفق باشید

 165. مشاور بازاریابی گفت:

  این مقالات را از کجا می توانیم بیشتر مطالعه کنیم

 166. کرم دور چشم گفت:

  خیلی عالی بود
  تشکر

 167. تور گرجستان گفت:

  چه مقاله جالبی

 168. انجام پایان نامه گفت:

  مطلب مفیدی بود.سپاس.

 169. رسایی گفت:

  عالی بود استفاده کردیم

 170. تناسب اندام گفت:

  با تشکر از مطلب خوبتان

 171. خرید اپل ایدی گفت:

  ممنون از سایت خوبتون

 172. لباس خواب گفت:

  مررررررررررررررسی از سایت و مطالب خوبتون

 173. خرید خودرو گفت:

  بسیار عالی بود، ممنون بابت انتشار و به اشتراک گذاری

 174. تور لحظه آخری گفت:

  سلام
  مرسی بابت سایت خوبتون خیلی مطالب مفیدی دارید

 175. تبلیغات گوگل گفت:

  ممنون بابت این مطلب و سایت خوبتون
  از این مطالب کاربردی بیشتر بذارید

 176. تور کیش گفت:

  خیلی خوب بود ممنون

 177. باربری در تهران گفت:

  خیلی عالی بود با تشکر از خوب شما

 178. پشم سنگ گفت:

  چطوری میشه از طریق اینترنت تبلیغات منطقه ای داشت؟

 179. رستمی گفت:

  سلام برادر خیلی عالی بود زمان کم نکات خوب و عالی با اجرای زیبا

 180. بازاریابی اینترنتی گفت:

  ممنون از سایت خوبتون امیدوارم موفق باشید سپاس

 181. نت فیس گفت:

  عالی بود ممنون از سایت خوبتون

 182. طراحی سایت گفت:

  بسیار مطلب خوبی بود ولی با این اوضاع اقتصادی آدم میترسه

 183. باتری یو پی اس گفت:

  ممنون بابت سایت خوبتون

 184. خرید بک لینک گفت:

  سلام . ممنون بابت طراحی متن. ساده ، دقیق آموزنده و عالی بود

 185. طراحی وب سایت گفت:

  ممنون

 186. webdesign wien گفت:

  بسیار عالی

 187. طراحی سایت گفت:

  سلام
  ممنون بابت آموزش قشنگ تون

 188. پیام صوتی گفت:

  مرسی عالی بود

 189. هانیانگ گفت:

  فوق العاده بود مرسی

 190. تاور کرین گفت:

  ممنون عالی بود

 191. املاک اندیشه گفت:

  مرسی از سایت خوبتون

 192. ماشین ظرفشویی گفت:

  خیلی خوب بود ممنون بابت به اشتراک گذاری
  بی صبرانه منتظر مطالب بیشتر هستیم

 193. انجام پایان نامه وترجمه مقالات گفت:

  خیلی ممنون از سایت خوبتون

 194. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی گفت:

  واقعا ممنون از سایت خوبتون

 195. قالیشویی گفت:

  سلام و خسته نباشید متشکرم از سایت خوبتون

 196. Neda گفت:

  من شرکت طراحی داخلی و معماری دارم. به نظر شما چطوری میتونم براش تبلیغات کنم. چون شرکت ما فروش محصول نیست . وقتی با مشتری تماس میگیریم در اکثر موارد از ما طرح رایگان میخوان تا با توجه به اون طرح تصمیم بگیرن!!!
  تبلیغ تو روزنامه و حتی پیک برتر هم جواب نداده. میتونم از راهنماییاتون استفاده کنم؟!

 197. طراحی سایت گفت:

  ممنون از سایت خوبتون

 198. ساخت سایت گفت:

  ممنون از شما
  موفق باشید

 199. َشغل دوم گفت:

  مطلب بسیار عالی بود ممنون ازتون

 200. الهه گفت:

  مقاله خوبی بود تشکر

 201. شهرام گفت:

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون.
  از اونجائی که شروع و رونق هر کسب وکاری نیازمند به یک
  بازاریابی قوی است . پیشنهاد میکنم برای شناخت بازار هدف
  و شناخت نیازهای مشتریان حداقل برای یک مدت محدودی
  هم که شده خودتون حضورا به عنوان بازاریاب به محل کار
  مشتریانتون مراجعه کنید. این روشو من خودم تجربه کردم
  و واقعا مفیده. اینو بدونید توی این بازار کساد بدترین کار
  همینه که بشینیم و از خرابی بازار بگیم .

 202. سلامت گفت:

  مرسی خیلی باحالین دمتون گرم

 203. حس بویایی گفت:

  خیلی خوب بود مرسی

 204. حس بویایی گفت:

  سایت خیلی کامل و جامعی دارین ممنون

شما هم نظرتان را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با * نشانگذاری شده اند.

*

*