دوره‌های آموزشی خود را در خوشفکری به جمع وسیعی از مخاطبان آگاه و علاقمند ارائه کنید:

 

  • آیا مطالب آموزشی مفید و کاربردی، تهیه و گردآوری کرده‌اید، ولی نمی دانید به چه کسانی و چگونه آن را ارائه کنید؟
  • آیا به دنبال ساختن برند شخصی‌تان هستید؟
  • آیا میخواهید از فعالیت های آموزشی تان، درآمد مناسبی کسب کنید؟

از این پس، می توانید دوره های آموزشی خود را به ساده ترین شکل ممکن، بدون دغدغه تولید، توزیع و فروش، در بستر باز آموزشی خوشفکری به فروش برسانید.

چرا بستر باز آموزش خوشفکری؟

همانطور که می دانید تا کنون ۲ دوره ی آموزشی ویدیویی را در خوشفکری ارائه کرده ایم و در طول تهیه این دوره ها، با مشکلات متعددی برخورد کردیم از تولید فایل های ویدیویی گرفته تا انتخاب و گوینده، صدابرداری، تدوین، چاپ و تکثیر دی وی دی ها، تبلیغات و بازاریابی، فروش، پخش و ارسال پستی و …

حالا پس از مدتی از ارائه این دوره ها، خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شدند و توانسته ایم به اقصی نقاط کشور و حتی خارج از ایران، این دوره ها را بفرستیم، فیدبک های خوبی و بعضی وقت ها تاثیرگذار بگیریم، و انگیزه مان برای ادامه این راه بیشتر شود.

حالا که ما این دغدغه های تولید دوره های آموزشی را پشت سر گذاشته ایم و با روش ها و راه حل های سریعتر و به صرفه تر آن آشنا شده ایم، با افراد و صنایع مختلف مرتبط هماهنگ شده ایم، و بازار را امتحان کرده ایم، و از طرف دیگر، وجودِ تعداد بالای مخاطبانمان، از شما هم دعوت می کنیم تا در صورت تمایل دوره های آموزشی تان را در این بستر تهیه و عرضه کنید.

دغدغه های تولید، بازاریابی و فروش را فراموش کنید!

تنها چیزی که شما لازم است به ما بدهید، متن دوره در قالب فایل Word و اسلایدها در قالب PowerPoint است و بس! بقیه کارها با ما. البته، در هر مرحله، با شما مشورت می کنیم و در کنار ارائه تجربیاتمان، نظرات شما را هم بکار خواهیم برد.

همه هزینه های تولید با ماست:

هزینه های پیش تولید مانند دستمزد گوینده و صدابردار، گرافیست، تدوینگر، تهیه کننده فیلم ها، چاپ و تکثیر DVD، فروشگاه اینترنتی، تبلیغات ایمیلی، شبکه های اجتماعی، و … (که هزینه کمی هم نیست) با ماست. در واقع این یک جور سرمایه گذاری خوشفکری است بر روی ایده آموزشی شما. در عوض، در هنگام فروش، از هر فروش درصدی را (به نسبت سطح دوره) بر خواهیم داشت.

حتی می توانید انتخاب کنید:

  1. شما می توانید از میان گویندگان ما، آن صدایی که بیشتر با موضوع دوره شما متناسب است را انتخاب کنید.
  2. می توانید قیمت گذاری را شما تعیین کنید، البته ما هم نظراتمان را با توجه به تجربیاتمان به شما خواهیم گفت.
  3. می توانید هدیه هایی را برای قراردادن در داخل بسته انتخاب کنید و مخاطبانتان را سورپرایز کنید.

 

(با تشکر، سهیل عباسی، مدیر خوشفکری)

اگر آماده‌اید، با ایمیل info@khoshfekri.com تماس بگیرید.