۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵  ·   زمان مطالعه < 1

آنیک


همه ما دوست داریم دیوار یا دکور منزل واتاقمان را با صنایع دستی و آثار هنری مورد علاقه خود طراحی کنیم تا زیبایی وحس آرامش درونی را به خود واطرافیانمان هدیه کنیم ،اما فرصت جستجو رانداشته ویا مکان مناسبی را برای یافتن صنایع دستی ویا آثار هنری متنوع سراغ نداریم.

همچنین بسیاری از هنرمندان کشورمان در نقاط دور و نزدیک مشغول فعالیت هنری هستند اما امکان ارائه آثارشان به راحتی ممکن نیست.ما در اینجا همراه شما هستیم تا زیباترین آثار هنرمندان بزرگ کشورمان را به شما معرفی کنیم واین آثار را به روشهای خیلی آسان در اختیارتان بگزاریم.

ما با درک نیاز بازار و تمایل مردم به خرید های اینترنتی ،فروشگاه ایینترنتی آنیک که شامل فروش صنایع دستی و آثار هنری است را در بستری امن و قابل اعتماد راه اندازی نموده ایم تا افراد بتوانند با خاطری آسوده و صرفه جویی در وقت وپولشان کالای مورد نیاز خود را به راحتی خریداری نمایند.

آنیک بر آن است تا با ایجاد فروشگاهی مناسب و قابل اعتماد در فضای مجازی به مشاوره و ارائه خدمات نویین پس از فروش بتواند آرامش بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهد و آنها را برای یک خرید خوب و رضایت بخش راهنمایی کند.

چشم انداز ما این است که با عرضه ی محصولات صنایع دستی و آثار هنری با کیفیت ،قیمت های بسیار مناسب و خدمات پس از فروش رضایت بخش به عنوان نوآورترین ،پویاترین و امن ترین فروشگاه اینترنتی ایران خدمتگزار مردم عزیز کشورمان در تمام دنیا باشیم.

شما هم نظرتان را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با * نشانگذاری شده اند.

*

*