۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴  ·   زمان مطالعه < 1

سرونو


سرونو در اسفندماه سال ۹۱ برای پوشش شکاف بزرگی که در حوزه CRM در ایران وجود داشت، شروع به کار کرد. شرکت ها برای آن که بتوانند در بازار رقابتی کنونی باقی بمانند و مشتریان خود را راضی و خشنود سازند و درکنار آن هزینه های فروش و بازاریابی خود را بهینه نگاه دارند، نیاز به پیاده سازی مفهوم و فرهنگ CRM در شرکت خود دارند.
علی رغم آنکه اکثر شرکت های ارائه کننده نرم افزار CRM در ایران از بعد نرم افزاری به CRM پرداخته اند ، سرونو معتقد است پیاده سازی مفهوم CRM تنها با نصب یک نرم افزار و به کارگیری تکنولوژی های نوین اتفاق نمی افتد. بلکه می بایست فرآیندهای فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش به درستی چیده شده و براساس معیارهای صحیح اندازه گیری شود. در کنار آن افراد و کارکنان شرکت ها به درستی با فلسفه و مفاهیم CRM آشنا شده و به درستی آن را اجرا کنند.
سرونو معتقد است که با افزایش فضای رقابتی، شرکت ها تنها از طریق ایجاد تمایز در نحوه خدمت رسانی به مشتریان و ایجاد تجربه مشتری بالاتر از حد انتظار می توانند کسب و کار خود را متمایز کرده و مشتریان وفادار بسازند. در این بین مفاهیم مربوط به برندینگ، پشتیبانی و نگهداری از مشتریان و نحوه مدیریت فرآیندهای فروش و ارائه خدمات باید براساس قوانین جدید باز تعریف شوند

شما هم نظرتان را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با * نشانگذاری شده اند.

*

*