۲۹ آذر ۱۳۹۴  ·   زمان مطالعه 2 دقیقه

میسینو


میسینو وب سایتی می باشد برای جستجو دقیق و سریع بین صدها سایت که مطالب آموزشی و اطلاعات آموزشی شامل کتاب ها، فیلم ها و مقالات و سایر منابعی که در زمینه فناوری اطلاعات را ارائه می دهند. این جستجو گر با توجه به بازدید های کاربران تعداد لایک ها، رتبه گوگل، رتبه الکسا ، برروز بودن مطلب و دیگر پارامتر ها اطلاعات شما را در سایت ایندکس گزاری کرده و آن ها را نمایش می دهد .

با توجه به جامع بودن موتورهای جستجو و همچنین نمایش هزاران نتیجه برای یک کلید واژه که همه آنها توسط خزنده ها (Crawler) جمع آوری شده و توسط ماشین دسته بندی و رتبه بندی شده است کاربران برای انتخاب نتیجه موردنظر در بیشتر مواقع که نیاز به جستجوی دقیق تر دارند با سردرگرمی مواجعه شده و می بایست حتما لینک نتایج باز شده و نتیجه مورد نظر را مشاهد نمایید بعنوان مثال فرض کنید شما بدنبال فیلم آموزش vmware می باشد نتایج بسیار زیادی توسط جستجوگر گوگل نمایش داده می شود که شما می توانید برروی هر یک کلیک کرده و آن را مشاهده کنید اما آیا نتیجه دلخواه شما می باشد!؟ شاید در اغلب موارد خیر؛ با توجه به اینکه شما از محتوای صفحه اطلاعی ندارین ممکن است فیلم آموزشی پولی باشد، ممکن است صفحه تبلیغ باشد ، ممکن است صفحه مورد نظر بسته شده باشد ، ممکن است زبان فیلم مورد نظر شما فارسی نباشد، ممکن است نیاز به عضویت های سخت و پیچیده باشد و یا حتی ممکن است سایت فرومی باشد که در یک خط آن در مورد فیلم آموزش vmware توضیحاتی نوشته باشد و گوگل آن را بعنوان نتیجه برای شما نشان خواهد داد که همه اینها نیاز به صرف زمان و هزینه می باشد اما در سایت میسینو با توجه به دقیق بودن و سریع بودن که از خصوصیات اصلی این سایت می باشد تمام مطالب از سایت ها معتبر با تایید مدیران سایت جمع آوری شده و با نظارت یک کاربر انسانی دسته بندی و تگ گذاری می شوند فرض کنید شما میتوانید با تایپ کلمه vmware و انتخاب فیلتر های : نوع ویدیو، هزینه رایگان و زبان فارسی سایت های مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید. در حالی که این اطمینان را به شما می دهیم که نتایج صحیح می باشند.

علاوه برا امکانات جستجو در میسینو شما می توانید برای هریک از موضوعات فناوری اطلاعات به صفحه مخصوصی مراجعه کنید که براساس انواع تعریف شده جدیدترین مطالب ثبت شده در سایت ها و همچنین محبوبترن مطالب را مشاهده کنید بعنوان مثال صفحه مخصوص به وردپرس بصورت آدرس http://misino.ir/page/wordpress می باشد که مطالب آن را می توانید بصورت تفکیک شده آخرین افزونه ها ، قالب ها ، مقالات ، نکات ، هک ها ، کتاب ها و …. مشاهده نمایید.

شما هم نظرتان را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با * نشانگذاری شده اند.

*

*