۶ خرداد ۱۳۹۳  ·   زمان مطالعه < 1

کوردکالا


مناطق کردنشین همیشه جذابیت های خاصی برای ایرانی ها داشته و دارد. از مکان های گردشگری و وسوغاتی های خوشمزه گرفته تا صنایع دستی های منحصربه فرد.
شرکت تحلیلگران اطلاعات کانی که بیش از ۵ سال تجربه فعالیت های مختلف فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی در کردستان همچون مطبوعات، گرافیک، امور خیریه و فناوری اطلاعات را تجربه کرده ، اینبار تلاش دارد با راه اندازی استارتاپی تحت عنوان کوردکالا ضمن معرفی و فروش محصولات مناطق کردنشین، از یک سو مشاوره تولیدکنندگان در جهت بالابردن کیفیت و بسته بندی باشد و از سوی دیگر شرایط برای توسعه و ایجاد فضای کسب و کارهای کوچک در جهت رفع فقر در این منطقه فراهم نماید.
امروزه بهره گیری درست از تجارت الکترونیک می تواند موجب شکوفایی کسب و کارهای کوچک شده و به مانند هند تاثیر شگرفی برصنایع دستی و رفع فقر بردارد.
این فروشگاه که با شعار “کوردکالا، فروشگاه اصالت و فرهنگ” فعال است، ضمن ایجاد فهم برندسازی بومی برروی صنایع دستی، تلاش دارد جاذبه های گردشگری را نیز به مخاطبان خود معرفی کند.
به صور مثال محصول مهره شطرنج چوبی را تحت عنوان زیویه و کرفتو نامگذاری کرده ایم و در صفحه معرفی محصول، به اختصار دررابطه با این دو مکان توضیح داده شده است

شما هم نظرتان را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با * نشانگذاری شده اند.

*

*