۲۱ خرداد ۱۳۹۳  ·   زمان مطالعه 2 دقیقه

مشهد نما


شهر الکترونیک، جایی بهتر برای زندگی! شهر مشهد از دیرباز زیارتگاه مسافران و زائران بسیاری بوده و همچنین پایتخت معنوی کشور به حساب می آید. با توسعه ی فناوری اطلاعات و ایجاد بسترهای شهر الکترونیک در این شهر، می توان فضای بهتر و راحت تری برای مسافران و همچنین شهروندان ایجاد نمود. نرم افزار “مشهد نما” نمایان گر تمامی مکان های شهر از جمله زیارتگاه ها، هتل ها، بازارهای تجاری، مکان های تفریحی، آثار تاریخی، فروشگاه های لباس، مزون ها، رستوران ها، بیمارستان ها، سینماها و سایر کسب و کارهای موجود در شهر مشهد است و شما هم اکنون می توانید از طریق این نرم افزار، به اطلاعات مکان های فوق دسترسی پیدا کنید. مشهد نما همچنین فضایی جهت به اشتراک گذاری نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربران را در خصوص هر یک از مکان های شهر فراهم آورده و آن ها را قادر می سازد تا سفر و یا زندگی در یک شهر هوشمند را تجربه کنند. با تمامی مکان ها و فروشگاه های شهر آشنا شوند و با نظرات خود، نقشی موثر در بهبود همه ی آن ها ایفا کنند. در هر قسمت، محلی جهت افزودن یک مکان جدید توسط کاربران، قرار داده شده است و شما می توانید مکان جدیدی را به نرم افزار اضافه کنید تا سایرین نیز آن را مشاهده نمایند.
از دیگر امکانات نرم افزار می توان به قابلیت اجرا به سه زبان (فارسی، انگلیسی و عربی) اشاره کرد. بدین صورت، مشهد نما می تواند راهنمایی برای مسافران غیر فارسی نیز باشد.
در این پروژه، ما تمام سعی خود را در جهت گردآوری اطلاعات جامع و درستی از همه ی مکان های شهر به عمل آوردیم. با این حال، مشهد نما همیشه نیازمند همیاری و کمک شما شهروندان عزیز و مسافران گرامی خواهد بود. لذا خواهشمندیم در صورت مشاهده ی هرگونه خطا و نقصی در نرم افزار و یا داشتن پیشنهادات و انتقاداتی که به بهبود این پروژه کمک می کند، آن را هر چه سریع تر با ما درمیان بگذارید. همه ی ما نیازمند شهری هستیم تا بتوانیم زندگی راحت و لذت بخشی را در آن سپری کنیم. لذا هر یک از شما شهروندان و مسافران، سهم بزرگی در این پروژه دارید و همه ی ما می بایست دست به دست هم دهیم تا شهری زیبا برای زندگی و سفر یکدیگر ایجاد کنیم

شما هم نظرتان را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با * نشانگذاری شده اند.

*

*