۳ خرداد ۱۳۹۳  ·   زمان مطالعه 2 دقیقه

قالب‌های آماده


سایت هیولای قالب های آماده وب سایت در روز ۲۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۱ افتتاح شد. در ابتدای کار قالب های رایگان ارائه می شد. پس از گذشت چند ماه بنا به تقاضای کاربران شروع به فارسی سازی و ترجمه قالب ها کردیم و قالب های فروشی را ارائه نمودیم. از آنجا که بسیار مورد استقبال دوستان قرار گرفت. تصمیم گرفتیم تغییراتی در سایت ارائه کنیم تا دوستان طراح نیز بتوانند قالب های خودشان را در سایت برای فروش قرار دهند. ظاهر سایت را نیز تغییر دادیم.. سیستم کار به این صورت است که ۸۰ درصد هزینه فروش قالب سایت برای طراح سایت و ۲۰ درصد باقی مانده نیز برای هزینه های سایت در نظر گرفته می شود. این تغییرات در مهر ماه سال ۹۲ صورت گرفت و سایت با شکل و شمایل جدیدی رو نمایی شد از آن تاریخ به بعد تمام تلاش خود را برای معرفی سایت و قالب های کاربران در سایت های دیگر انجام دادیم و با کمک خدا این کار بسیار نتیجه داد و سایت رشد بسیاری کرد و قالب ها نیز فروش نسبتا خوبی داشتند.
چندی پیش تغییرات دیگری در سایت برای راحتی کار طراحان و تشویق آن ها برای ترجمه بیشتر قالب ها ارائه کردیم. پنل اس ام اس یکی از این تغییرات بود. طراحان به محض فروش قالب از طریق اس ام اس با خبر می شوند. از لحاظ سئو روی سایت بسیار کار شد و به زودی بخش بازاریابی را نیز فعال خواهیم کرد.
سایت هیولای قالب های آماده وب سایت با ایجاد هرگونه محدودیتی برای کاربران مخالف است. به عنوان مثال برای خرید سایت و یا نظر دادن در سایت احتیاج به عضویت در سایت نیست و تنها با یک کلیک دوستان می توانند قالب را خریداری کنند. البته ما پیشنهاد می کنیم که در سایت عضو شوند و فایل را خریداری کنند چون فایل هایی که خریداری کردند در پنل کاربری نگه داری می شوند و به محض اینکه ورژن جدیدی از قالب ارائه شد در اختیار خریدار نیز قرار می گیرد. با این حال این امر اختیاری است.
دوستان طراح قالب های خودشان را می توانند قالب های خود را قیمت گذاری کنند و هیچ محدودیتی در قیمت گذاری وجود ندارد. طی این مدت سایت های مشابه بسیاری شروع به فعالیت کردند. این به نظر ما بسیار عالی است چون با این اتفاق فروش قالب سایت در ایران بیشتر جا می افتد و رقابت نیز شدیدتر می شود. وقتی رقابت شدید شود. همه در تلاش هستند که بهترین خدمات را ارائه دهند. از نظر ما دوستان طراح می توانند قالب های خودشان را در هر سایتی برای فروش قرار دهند. این کار باعث می شود بتوانند تعداد فروش قالب ها را با سایت های دیگر مقایسه کنند و همچنین با انجام این کار افراد سودجو دیگر نمی توانند قالب های دیگران را برای فروش قرار می دهند. در هر سایتی قالب با نام خود کاربر ثبت می شود. فقط دقت داشته باشید که با یک آدرس ایمیل در همه سایت ها ثبت نام کنید. تا اشتباهی پیش نیاید.

شما هم نظرتان را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با * نشانگذاری شده اند.

*

*