۳ خرداد ۱۳۹۳  ·   زمان مطالعه 2 دقیقه

استاد سلام


سایت استاد سلام با فکر سهل­الوصول بودن امکانات آموزشی شهریور ۱۳۹۲ شروع به کار نموده است. هدف این سایت به زبان ساده این است، اگر یک جوینده مهارت که ایرانی باشد در هر کجا تمایل به آموختن برای هر حرفه ­ای و یا هر مهارتی اعم از: کارهای هنری، خدماتی، فنی، درس، مدرسه، دانشگاه و کنکور داشت در یک مراجعه سریع و ساده به سایت استاد سلام! بتواند با اساتید ارتباط برقرار کند و قرار و مدار تدریس را به هر شیوه که تمایل دارد بگذارد.

اگر از دید دیگر به سایت استاد سلام! بنگریم به این شکل است که اساتید می­توانند معرفی رشته تدریس خود از همین سایت اقدام نمایند برای مثال و با زبان ساده اگر من بافت مو را به خوبی بلدم و می­توانم آن را به دیگران بیاموزم می­توانم مشخصات خود را روی سایت استاد سلام! ثبت نمایم، می­توانم وب لاگی برای معرفی کامل رشته و مهارت خود داشته باشم و نمونه کارهایم را بگذارم.

سایت استاد سلام برای کلمه های کلیدی مهم آموزشی و جستجوی استاد در صفحه اول جستجوی گوگل قرار دارد .استاد ها با ثبت نام در سایت استاد سلام و توضیحات کامل از خود در واقع در بزرگترین مرکز آموزشی و بانک استاد های ایرانی ثبت شده اند و جستجوی نام شما در موتورهای جستجو نام شما در سایت استاد سلام را خواهد آورد و این مزیت مهمی است.

روی این سایت قرار است افراد دارای مهارت کاری و نه فقط درسی خود را معرفی نمایند. کسانی که با همان حرفه خود مشغول به کارند و از این درآمد دارند و حساب خود را به خوبی پس داده­اند اگر زبان فرانسه می دانید اگر می­توانید سایت طراحی کنید html بیاموزید این جا ثبت نمایید تا شبکه قوی آموزشی برای هر محل و هر جا برای یک ایرانی فراهم کنید اگر کسی در شهرستانی، در دهستانی دور هم هست و شما نمی­دانید در نزدیکی شما مدرسی حاذق دارید این جا با او آشنا می شوید.

هر کسی در هر جایی از ایران هر مهارتی که دارد می تواند در خانواده استاد سلام باشد و دانشجو ها و علاقه مندان آن مهارت استادهای نزدیک به خود را بیایند

شما هم نظرتان را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی با * نشانگذاری شده اند.

*

*