دوره آموزشی ویدیویی فشرده تکنیک‌های نوین و موثر بازاریابی تلفنی

چگونه توجه مشتریان احتمالی را در کوتاه‌ترین زمان به خود جلب کنید و به آن‌ها محصولاتتان را بفروشید؟

احتمالا به شما هم بارها زنگ زده اند، و تلاش کرده اند تا به هر ترتیبی است یک سیم کارت، کپسول آتش نشانی یا … به شما بفروشند. مطمئنم که در اکثر موارد، تماس هایشان برای شما ایجاد مزاحمت کرده است. این ها، بازاریاب های تلفنی کارنابلد و غیرمتخصص هستند و کاری کرده اند که اعتقاد همه ما به این نوع بازاریابی به کل از بین برود.

اما جالب است بدانید که بازاریابی تلفنی یکی از روشهای بازاریابی است که با گذشت چند دهه از به کار گیری آن هنوز هم در همه دنیا در کسب و کارهای مختلف از آن استفاده می‌شود. این روش به خصوص در ترکیب با بازاریابی حضوری بسیار کارایی دارد. در ایران نیز بسیاری از شرکتها از جمله شرکت‌های پخش از بازاریابی تلفنی جهت جذب مشتری استفاده می‌کنند که برخی از آنان فاقد نیروی مسلط به بازاریابی تلفنی می‌باشند.

تاکنون سمینارها و دوره های بسیاری در زمینه بازاریابی تلفنی در کشور برگزار شده. اما ما در این دوره ویدیویی فشرده،مفاهیم و تکنیک‌های موثر و نوین بازاریابی تلفنی را به صورت کاملا کاربردی و قابل استفاده برای کسب و کارهای مختلف، در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مخاطبان: بازاریاب ها، مدیران، کارآفرینان و کسانی که میخواهند تماس های تجاری موفقی داشته باشند.

بازاریابی تلفنی به این سادگی‌ها هم نیست!

شما برای اینکه توجه بتوانید مشتریان احتمالی برای محصولات یا خدماتتان را پشت یک تماس تلفن کوتاه به خود جلب کنید، کار دشواری در پیش دارید. چرا که مشتری شما را نمی بیند و بخش بزرگی از ارتباط که از طریق زبان بدن ایجاد می شود را در اختیار ندارید. در نتیجه شما باید با استفاده از کلمات و جملات حساب شده و موثر، و لحن جذاب  و دوستانه، و روش های خاص، اعتماد کسی که شما را نمی بیند به خود جلب کنید. تا در مرحله بعد بتوانید او را به مشتری خود تبدیل نمایید.

در این دوره فشرده، در یک ساعت، همه روش ها و مفاهمی جدید بازاریابی تلفنی آموزش داده شده است. همچنین تعداد زیادی از جملات و دیالوگ های کلیدی را که به عنوان محرک در ذهن مشتری عمل خواهد کرد یاد خواهید گرفت.

به سرعت به یک بازاریابی تلفنی حرفه ای تبدیل شوید!

با دانستن چنین روش ها و دیالوگ هایی به همراه تمرین مستمر، می توانید به سرعت به یک بازاریابی تلفنی حرفه ای تبدیل شوید و محصولات و خدمات گرانبهاتر و باارزش تری را به فروش برسانید. اگر جویای کار هستید، خبر خوبی برایتان داریم و آن اینکه بسیار از شرکت ها و کسب و کارها، دنبال بازاریاب های واقعی و حرفه ای هستند. شما با شرکت در این دوره، گام های اول را برای تبدیل شدن به یک بازاریاب حرفه ای برداشته اید.

تکنیک های خلاقانه بر اساس اصول روانشناسی مشتری را یاد بگیرید

اگر استارتاپ هستید، و یا کسب و کار خودتان را راه اندازی کرده اید، بازاریابی تلفنی به شرطی که به درستی انجام شود، یکی از مهمترین، کم هزینه ترین و موثرترین روش های جذب مشتری و فروش محصولات و خدمات است.

در این دوره آموزشی سریع و فشرده، شما تکنیک های خلاقانه و روانشناختی گفتگو با مشتریان احتمالی و تبدیل آن ها به مشتریان واقعی را یاد خواهید گرفت. با یادگرفتن این تکنیک ها، سرعت شما در فروش محصولات بسیار بالا خواهد رفت و از افراد دیگر که که فکر می کنند بازاریابی تلفنی یعنی اینکه گوشی را برداری و صحبت کنی، به سرعت جلو خواهید زد.

 

 دوره آموزشی تکنیک های نوین و موثر بازاریابی تلفنی

این دوره آموزشی پر است از مثال‌ها و دیالوگ های متنوع برای افراد و شرکت‌های محتلف در موقعیت های گوناگون، صنایع و محصولات مختلف …

فهرست مطالب:

 1. تاریخچه و معرفی بازاریابی تلفنی
 2. در تماس اول چه بگویید و چگونه توجه مخاطب را جلب کنید؟
 3. چه اندازه باید از رقبا یا مزایا و معایب محصول اطلاعات داشته باشید؟
 4. شما در تماس با مشتری چطور فردی باید به نظر برسید؟
 5. مدت زمان یک پروسه فروش چقدر است؟
 6. چگونه در ذهن مشتری اتصال ذهنی ایجاد کنید؟
 7. چگونه موقعیت مکانی و رفتاری مشتری را تشخیص دهید؟
 8. چرا باید راجع به شغل و جنسیت مشتری تحقیق کنید؟
 9. تحلیل نیازهای متفاوت مشتریان مختلف
 10. چه زمانی به سراغ مشتری برگردید؟
 11. چرا باید اطلاعات اضافی گردآوری کنید؟
 12. چه اندازه در جریان موارد مالی محصول باشید؟
 13. از چه نوع تلفنی استفاده کنید؟
 14. چرا باید جزئیات تماس را یادداشت کنید؟
 15. محرک های ذهنی مشتریان کدام ها هستند؟
 16. ۲۰ دیالوگ کلیدی و اثرگذار برای تحریک ذهنی مشتری: ارزانتر، سودمالی، مناسبت های خاص، تربیت فرزندان، لذت و شادی، خانم ها، آرزوها و رویاها، صرفه جویی، امکانات، دسترسی راحت، گارانتی، راحتی بیشتر، نظر بقیه مردم، زندگی کارمندی، زیبایی، تخفیف و حراج، امنیت، جذب جنس مخالف، افراد سرشناس
 17. مهمترین عامل در بازاریابی تلفنی چیست؟

این دوره آموزشی را همین حالا تهیه نمایید، بازاریابی محصولاتتان را متحول کنید و کیفیت تماس های تجاری خود را به سرعت بالا ببرید:


دانلود کل مجموعه ۴۹۰۰۰ تومان با تخفیف ویژه: ۳۹۰۰۰ تومان

[purchase_link id=”6918″ text=”حالا بخرید” style=”button” color=”green” price=”0″]
تضمین بازپرداخت%100 هزینه در صورت عدم رضایت

آیا شما هم می خواهید بازارباب موفقی باشید و فروش محصولات و خدماتتان را بیشتر کنید؟

تمرکز اصلی این مجموعه آموزشی کمک به افراد خوشفکر و مصممی است که با اصول بازاریابی آشنایی دارند، از پیشرفت در کار خود لذت می برند، و در فکر توسعه کسب و کار خود هستند. برای خرید این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید:

[purchase_link id=”6918″ text=”حالا بخرید” style=”button” color=”green” price=”0″]